İBB İsmailağa Cemaati'ne bağlı Hiranur Vakfı'nın binasını mühürledi

İmamoğlu için Erdoğan gibi diyenler utanır mı?

13-14 yaşında ki ergenlerin "sevdiğim adamlar böyle diyor, o yüzden öyledir" diye düşünüp kullanmaya başladığı saçma sapan bir argüman. Ekrem İmamoğlu işini iyi yapan bir başkan, bence sırf bu bile benzemediklerini göstermeye yeter.

13-14 yaşında ki ergenlerin "sevdiğim adamlar böyle diyor, o yüzden öyledir" diye düşünüp kullanmaya başladığı saçma sapan bir argüman. Ekrem İmamoğlu işini iyi yapan bir başkan, bence sırf bu bile benzemediklerini göstermeye yeter.
İmamoğlu'nun Erdoğan gibi olabilmesi için 5 genel, 3 yerel, 3 referandum, 1 cumhurbaşkanlığı seçimi dahil 12 seçim kazanması gerekiyor. Bunu söylediğinde gevelemeye başlıyorlar.

Mühürlenme sebebi bu olaydan bağımsız. Kaçak yapıdan dolayı mühürlenmiş.
Hatta ve hatta AKP'den bazı kişiler bu kaçak yapı için "özel izin" verilmesine yönelik oylama yaptırtmış ve AKP oylarıyla kabul edilmiş :D

Helal olsun başkanım.
Geleceğin Erdoğan'ı olduğu gerçeğini değiştirmez ama bu. Biz Mansur başkandan devam.
Siyaset yapma sen, bilgin sıfır. Komik duruma düşüyorsun.

Mühürlenme sebebi bu olaydan bağımsız. Kaçak yapıdan dolayı mühürlenmiş.

Belediye başkanının yetkisini bilemiyorum da elinde olsa tarikat ve cemaatleri kapatır bence.

Belediye başkanının yetkisini bilemiyorum da elinde olsa tarikat ve cemaatleri kapatır bence.
Pek sanmam. Hepsini kapatamaz çünkü milyonlarca üyeleri olan tarikatlar var. Dolaylı yoldan kapatılmaya gidilebilir, onun dışında imkansıza yakın. Hani yapacak siyasetçi sonraki seçimde %100 kaybeder, seçimi kazanmak isteyen parti "tarikatları geri açacağız" diye vaat verir ve seçilir, yine tarikatlar açılır. Türkiye'de döngü böyledir. Tarikat üyeleri az değil, oy oranları küçümsenemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı