İBB stajyer mülakatı nasıl geçer?

Little Doge

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Bilişim Teknolojileri öğrencisiyim. İBB'de stajyerlik için mülakata gireceğim. İBB'de stajyerlik yapmış olanlar bu konuda yardımcı olabilir mi?
Mülakatta ne sorarlar, ne gibi bilgiler edinmem gerek vs.
Teşekkürler.

Merhaba,
Bilişim teknolojileri öğrencisiyim. İBB'de stajyerlik için mülakata gireceğim. İBB'de stajyerlik yapmış olanlar bu konuda yardımcı olabilir mi?
Mülakatta ne sorarlar, ne gibi bilgiler edinmem gerek vs.
teşekkürler.

Kanka hiç gitmeni tavsiye etmem. Ben sabahın köründe uyanıp o kadar yol gittim bildiğim her şeyi anlattım, neler biliyorsun dediklerinde bir ton şey saydım "sizi 1 hafta içinde arıyacağız" dediler ama aramadılar. Bir arkadaşım gitti görüşme yaptı 1-2 gün sonra arayıp çağırdılar, nasıl oldu deyince "kanka babamın tanıdıkları var" cevabını aldım. Kısacası tanıdığın yoksa gitme yani. :)

Kanka hiç gitmeni tavsiye etmem. Ben sabahın köründe uyanıp o kadar yol gittim bildiğim her şeyi anlattım, neler biliyorsun dediklerinde bir ton şey saydım "sizi 1 hafta içinde arıyacağız" dediler ama aramadılar. Bir arkadaşım gitti görüşme yaptı 1-2 gün sonra arayıp çağırdılar, nasıl oldu deyince "kanka babamın tanıdıkları var" cevabını aldım. Kısacası tanıdığın yoksa gitme yani. :)
Tanıdık var aslında ama etkisi büyük insanlar değil. Öneri için teşekkürler.

Geri
Yukarı