İç Mimarlık Öğrencisi İçin Dizüstü Bilgisayar Önerisi

thndlgc

Centipat
Bu sene iç mimarlık okumaya başladım ve bilgisayarlarla pek aram olmadığı için ne almam gerektiğini bilmiyorum.
3500-4500 TL civarında bir bütçem var, beni yarı yolda bırakmayacak 4 sene boyunca kullanabileceğim bir bilgisayar bakınmaktayım ve aynı şekilde oyun da oynayabilmek istiyorum.
Bu bütçeyle böyle bir bilgisayar bulmam mümkün mü? Mümkünse ne almalıyım? Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.

Üstüne azıcık daha koyup şunu alabilirsin mesela yeni çıktı.

Teşekkürler, güzele benziyor. Fakat bir iki arkadaşım Monster'ın tam olarak fiyat performans bilgisayarı olmadığını söylemişti. Bu fiyata en mantıklısı bu mudur sence?

Teşekkürler, güzele benziyor. Fakat bir iki arkadaşım Monster'ın tam olarak fiyat performans bilgisayarı olmadığını söylemişti. Bu fiyata en mantıklısı bu mudur sence?
Şöyle söyleyeyim diğer markalar marka adı altında kendi bilgisayarlarını çok yüksek fiyatlara satıyorlar fakat Monster içinde iyi ve güzel parçalar olmasına rağmen fiyatlarını bence diğer bilgisayarlara göre daha ucuz tutuyor sana attığım bilgisayarın içindeki parçaları diğer tanınmış markaların bilgisayarlarına bakarak karşılaştırma yapabilirsin. Örnek vermek gerekirse sana attığım laptop 4900 TL ise MSİ veya ASUS gibi markalar bu bilgisayarı 5200 veya 5500 TL'den aşağıya satmaz.

Ama sonuçta seçim sana kalmış ben sana kendi fikrimi söylüyorum.

Ek olarak şu bilgisayara da göz atmanı isterim.

Şöyle söyleyeyim diğer markalar marka adı altında kendi bilgisayarlarını çok yüksek fiyatlara satıyorlar fakat Monster içinde iyi ve güzel parçalar olmasına rağmen fiyatlarını bence diğer bilgisayarlara göre daha ucuz tutuyor sana attığım bilgisayarın içindeki parçaları diğer tanınmış markaların bilgisayarlarına bakarak karşılaştırma yapabilirsin. Örnek vermek gerekirse sana attığım laptop 4900 TL ise MSİ veya ASUS gibi markalar bu bilgisayarı 5200 veya 5500 TL'den aşağıya satmaz.

Ama sonuçta seçim sana kalmış ben sana kendi fikrimi söylüyorum.

Ek olarak şu bilgisayara da göz atmanı isterim.

Anladım. Monster dediğin gibi daha mantıklı görünüyor. HP'yi de listeme koyacağım indirime girecek olursa şu 1 ay içerisinde tercih edebilirim. Şimdilik Monster yeterli olacak gibi görünüyor. Teşekkürler tekrardan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı