İçi dolu melodika kutusu kasanın üzerine düştü

Deva Bulmam

Decapat
Hemen az önce talihsiz bir olay yaşadım. İçi dolu olan melodika kutusu kasanın üzerine çat diye düştü. Kedi yüzünden yaşandı bu olay. Melodika kutusu kasanın hemen yanında duran dolabın üstündeydi. Kedi de gitmiş dolabın üzerine çıkmış hiç fark etmemiştim. Bilgisayar masasına doğru bir atladı, hem ben aşırı korktum hem de yaklaşık 1,5 kiloluk melodika kutusu kasanın üzerine düştü. Tek tek ekran kartı fanını, işlemci fanını, kasa fanlarını kontrol ettim hepsi çalışıyordu. Sistemde bir kapanma olmadı. Sistem şu anda hâlâ çalışıyor ve oyun açık. Dışarıdan bir kırık çıkık göremedim kasada. Ama bir gariplik var. Yerde küçücük bir vida var. Kısa boylu ince vida. Yani kasanın dışında bir vida yoktu ki nereden gelmiş bu anlamadım. Kedinin atlamasıyla masadan çıktı diyeceğim de bilgisayar masasında da böyle küçük bir vida yok. E bilgisayarın içinden çıkan bir vida da hop diye kasanın dışına ışınlanamaz. Çünkü kasa kapalı. O vida nereden gelmiş olabilir ve acaba sisteme bir şey olmuş mudur? Ne yapmalıyım?

Kasa: DeepCool CC560.
her gün farklı bir sorun çıkartıyor haylaz. Kediler kapatılsın!

Geri
Yukarı