İçinde komedi barındırmayan anime önerisi

Neden komedi istemiyorsunuz anlamadım animeler bence sadece gülüp geçmelik çıtır çerez yapımlar onun dışında Monster öneririm izlemediyseniz mutlaka izleyin tartışmaya kapalı bir şekilde en iyi 5 animeden biridir.

Neden komedi istemiyorsunuz anlamadım animeler bence sadece gülüp geçmelik çıtır çerez yapımlar onun dışında Monster öneririm izlemediyseniz mutlaka izleyin tartışmaya kapalı bir şekilde en iyi 5 animeden biridir.
Tüm animeler aynı komedi şeklini kullandığı için bir taraftan sonra sıkmaya başlıyor. Bu arada Monster izledim. Cidden harikaydı.

İzlemediysen şunları öneririm:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood (Ayriyeten Brotherhood'suz FmA versiyonu da var ama o belli bi yerden sonra mangadan bağımsız ilerliyor. Her ikisini de izlemediysen ve vaktin varsa önce FmA'yı sonra FmA Brotherhood'u izleyebilirsin. Sanırım FmAB'de 13 bölümde anlatılan konu FmA'da 30 bölümde anlatılıyormuş yani olaylar daha da detaylandırılıyor demek ki)

Yakusoku no Neverland (2.sezonu izlemek yerine mangasını okuyabilirsin, mangadaki son daha tatmin edici diyolardı)

Violet Evergarden (dram tarafı daha ağır basıyor)

Zankyou no Terror (fantastik kısmında beklentini karşılamaz ama kesinlikle izlemeni tavsiye ederim)

Geri
Yukarı