İçinden mouse pad çıkan ekran kartı modelleri neler?

Öyle bir şeyin yok olduğunu biliyorum ama bazı fareler ile gelen mouse pad oluyor.

Birkaç ekran kartı modelinde var mesela INNO 3D 2080 Ti ama GTX serisi olan birkaç kartta da var işte ben o kartların modelini öğrenmek istiyorum.
Dostum bir ekran kartına o kadar para ödeyip eşantiyon mouse pad peşine düşmek "bence" çok gereksiz. Hadi anakart yanında USB falan anlarım driver vs. vardır içinde de ekran kartı ile mouse pad çok alakasız.

Kanka mouse pad peşine düşmem seni ilgilendirmez sen bana o ekran kartı modellerini biliyorsan söyle sadece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim bahsettiklerim bunun gibi kartlar birkaç model daha olması lazım ama onları hatırlamıyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim bahsettiklerim bunun gibi kartlar birkaç model daha olması lazım ama onları hatırlamıyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Artık yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı