iCloud hesabıma benden habersiz girilse haberim olur mu?

turtahan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
işlemci: Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz 2.59 GHz
Ekran kartı: gtx1650ti
ram: 16gb
Meslek
bilgisayar mühendisliği öğrencisi
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda iCloud uygulaması yüklü ve telefonumla beraber senkronize çalışıyor. (anlık olarak telefonumda ICloud'a yüklü olan fotoları vs görebiliyorum) ev arkadaşıma güvenmiyorum olur da benden habersiz PC mi kurcalayıp oradaki fotolara, belgelere ulaşacak olursa ve ben o sırada evde olmazsam iCloud uygulamasını açtığı zaman telefonuma bildirim gelir mi?

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda iCloud uygulaması yüklü ve telefonumla beraber senkronize çalışıyor. (anlık olarak telefonumda ICloud'a yüklü olan fotoları vs görebiliyorum) ev arkadaşıma güvenmiyorum olur da benden habersiz PC mi kurcalayıp oradaki fotolara, belgelere ulaşacak olursa ve ben o sırada evde olmazsam iCloud uygulamasını açtığı zaman telefonuma bildirim gelir mi?

iCloud oturumunuz bir kere acik kaldi ise haberiniz olmaz ev arkadasiniza guvenmiyorsaniz orada kalmanizin manasida yok zaten yine de tavsiyem bilgisayariniza sifre koymaniz ve her bilgisayari kapatacaginizda ICloud'dan cikis yapip actiginizda tekrar baglamaniz.

Geri
Yukarı