iCloud hesap açma sınırı

triolodon

Yoctopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, özetlemek gerekirse iPhone 11 cihazımı 2021 yılında ikinci el olarak satın aldım ve telefonun kurulumunu yaparken hesap açma sınırının dolduğunu gördüm. Yani yeni iCloud hesabı açamıyordum. Sanırım cihaz başına 5 hesap sınırı varmış. Benim de ilk defa Apple cihazım olduğu için ve tecrübeli olmadığım için satın alımı yaparken araştırmadım tabii ki. Birkaç aydır Apple TR müşteri hizmetlerini arıyorum fakat verdikleri cevap yakında başka Apple cihazı varsa ancak öyle açabileceğim fakat eşimde dostumda da Apple cihazı yok. Bu yüzden telefonuma kaç aydır uygulama bile indiremiyorum. Son çare olarak sizden destek rica etmek istiyorum. Eğer Apple cihazı kullanan ve destekçi olmak isteyen olursa eğer yapması gereken sadece kendi cihazından bir tane hesap oluşturup bana vermek. Şimdiden teşekkür ederim.

Herhangi bir tarayıcıdan açabilirsiniz. Apple ID sadece Apple cihazlardan açılmıyor. İstediğiniz cihazdan açabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-02-23 15.06.44.png
    Ekran Resmi 2022-02-23 15.06.44.png
    657,9 KB · Görüntüleme: 121
  • Ekran Resmi 2022-02-23 15.06.30.png
    Ekran Resmi 2022-02-23 15.06.30.png
    123,6 KB · Görüntüleme: 101
@eax @ulpian Arkadaşlar cihazdan hiçbir hesaba giremiyorum. Yeni oluşturulmuş yani Apple olmayan cihazdan açılmış ve hiçbir aktive kilidi olmayan Apple cihazı tarafından giriş yapılmamış olan hesapları. Bana Apple cihazından oluşturulmuş bir hesap gerekiyor ve denemediğim yöntem kalmadı. Son çare olarak buraya yazdım yoksa satıp çok zarar edeceğim.

@eax @ulpian Arkadaşlar cihazdan hiçbir hesaba giremiyorum. Yeni oluşturulmuş yani Apple olmayan cihazdan açılmış ve hiçbir aktive kilidi olmayan Apple cihazı tarafından giriş yapılmamış olan hesapları. Bana Apple cihazından oluşturulmuş bir hesap gerekiyor ve denemediğim yöntem kalmadı. Son çare olarak buraya yazdım yoksa satıp çok zarar edeceğim.
Dediğiniz gibi cihazdan yeni hesap oluşturamıyor olabilirsiniz ama web tarayıcıdan açılmış hazır hesaba kurulum ekranında giriş yapabilirsiniz. Onda bir kısıtlama olmaz. Eğer kurulum ekranında yine hazır hesabı kabul etmiyorsa o cihaz bir tür "kara listeye" alınmış olabilir (sadece tahmin). İlla ki başka bir şey vardır. Tabii onu da çözme çözse ancak Apple çözer.

Dediğiniz gibi cihazdan yeni hesap oluşturamıyor olabilirsiniz ama web tarayıcıdan açılmış hazır hesaba kurulum ekranında giriş yapabilirsiniz. Onda bir kısıtlama olmaz. Eğer kurulum ekranında yine hazır hesabı kabul etmiyorsa o cihaz bir tür "kara listeye" alınmış olabilir (sadece tahmin). İlla ki başka bir şey vardır. Tabii onu da çözme çözse ancak Apple çözer.

Hazır hesaba giriş yapmak istediğimde bu cihazda maksimum sayıda ücretsiz hesap etkinleştirildi, hesap oluşturmak istediğimde bu cihazda maksimum sayıda ücretsiz hesap oluşturuldu yazıyor.

Yardımcı olabilecek birileri var mı? Tek istediğim bir hesap.

Hazır hesaba giriş yapmak istediğimde bu cihazda maksimum sayıda ücretsiz hesap etkinleştirildi, hesap oluşturmak istediğimde bu cihazda maksimum sayıda ücretsiz hesap oluşturuldu yazıyor.

Yani senin derdini bir tek Apple destek çözebilir bu durumda.

@LFlame Görüştüğüm bütün yetkililer tek çözümün başka bir Apple cihazdan oluşturulmuş hesabı alıp kullanmak olduğunu söylediler.

Hala yardım arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı