iCloud hesap açma sınırı

Yani burada yeni bir Apple kimliği açıp kim senle paylaşır bilmiyorum ama galiba o telefonda bu kadar Apple kimliği değiştirme nedenin seni buralara kadar götürmüş bir Apple kimliği bulursun umarım ama bulammassan o telefon artık çöp maalesef.

Yardım etmeyeceksen arkana bile bakmadan uzaklaş burdan arkadaşım. Gerçek yardım arıyorum ben. Birileri illa yardım eder içinden gelirse. Forum mesaj kasıcılığı değil benim işim.

Yardım etmeyeceksen arkana bile bakmadan uzaklaş buradan arkadaşım. Gerçek yardım arıyorum ben. Birileri illa yardım eder içinden gelirse. Forum mesaj kasıcılığı değil benim işim.

Yani laf dalaşına girmek istemiyorum ama hiç kimse bu kadar uğraşıp iCloud açmaz sıfırdan çünkü telefondaki bütün verileri yeni Apple kimliğine geçince sıfırlanır yani bu kadar fedakar insan zor bulursun.

En basiti bir bir telefoncuya gidip anlatın derdinizi. Tezgahtaki ikinci el bir telefondan iki dakika yeni hesap açıp, bir sigara parası bırakıp halledin işinizi.

Ya da bilgisayara hackintosh kurup, Mac bilgisayar almışsınız gibi hesap açabilirsiniz.

Hackintosh yöntemiyle sıfır bir iCloud açabiliyormuyum yani? Kesin bir bilgi mi bu? Bir bilginiz var mı?

Hackintosh yöntemiyle sıfır bir iCloud açabiliyormuyum yani? Kesin bir bilgi mi bu? Bir bilginiz var mı?
Evet mantık olarak hackintosh Mac bilgisayar sayılıyor. En son kurulum ekranında yani Apple hesap bilgilerini girdiğiniz kısımda hesabım yok derseniz eğer yeni hesap oluşturma ekranı açılır.

Destekçi derken? Bizim Apple hesabı açıp size vermemizi mi istiyorsunuz? Tam olarak anlayamadım. Daha net şekilde açıklarsanız yardımcı olabiliriz.

@m3t0 Evet tam olarak bu kadar basit bir şey ama henüz yardım bulamadım hala.

Size Apple hesabı açıp vermemiz etik olmaz. Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü alıp atın. Apple hesabı açmak için Apple ürününe gerek yok. Tarayıcıdan appleid sitesine girip açabiliyorsunuz. Apple hesabı açtığınız cihaz ile ilişkilendirmez. Yani farklı bir cihazdan da açsanız e-posta ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Durumunuzu daha da açıklarsanız çözüm sağlayabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı