iCloud Sürekli Şifre İstiyor

eminemre

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ben Emin. Sizlere bir sorum olacak. iCould sürekli şifre istiyor. Doğru yazdığımızda tekrar soruyor, yanlış yazdığımızda tekrar deneyiniz diyor ve telefonu kullanmamızı engelliyor. Lütfen yardım edin Technopat ve Technopat forum kullanıcıları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yaptıktan sonra böyle oldu? Yoksa aldığınızdan beri mi yapıyor?

Buna benzer bir sorun bende de oldu. Appstore sürekli şifre istiyordu, bir yığın uğraş ve araştırmadan sonra bulamadım. Ancak tesadüf diyeyim internet modem ayarlarında Firewall var. Yani internet modem güvenliği. Bunu devre dışı bıraktım sonra fark ettim artık telefon sürekli şifre sormuyor.

iCloud yedekleme için internet üzerinden yoğun bir işlem yaparken sanırım modem firewalli engelliyordu. Sizde ki sorunda wifi bağlantısı ile oluyorsa dediklerimi yapın. Hücresel bağlantıda aynı sorun varsa PC'den iCloud'u açıp birkaç not oluşturup telefonunuzun güncellemesini bekleyin ve doğrulansın. Yada bu şekilde şifre yenilemeyi deneyin.

Hiçbiri olmadı iCloud'dan yedeklemeyi kapatırsan sorun çözülecektir ancak kapatamam diyorsan cihazda yazılımsal bir sorunda olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı