iCloud yedeği olan telefondan fotoğraf kurtarma

Ali.6961

Hectopat
Diğer bir konumda telefonumun su teması olduğu ve bozulduğunu söylemiştim. iCloud yedeğim var ama telefon çalışmıyor iCloud.com'da da fotoğraflar görünmüyor. iOS 7 gibi eski bir sürüm olduğu için büyük ihtimalle, fotoğrafları nasıl kurtarabilirim?
Diğer bir konumda telefonumun su teması olduğu ve bozulduğunu söylemiştim. iCloud yedeğim var ama telefon çalışmıyor iCloud.com'da da fotoğraflar görünmüyor. iOS 7 gibi eski bir sürüm olduğu için büyük ihtimalle, fotoğrafları nasıl kurtarabilirim?

Galiba umutsuz vakayım cevap veren bile yok :(
Lütfen cevap verin.

Son düzenleme:
Fotoğraf yedeğinin açık oluğuna emin misin? Ben mesela yer kaplamasın diye fotoğrafları yedeklemem.

Eminim iOS 7 olduğu için icloud.com da görünmüyor bunu biliyorum fakat ben telefon 2haftada bir yedeklerdim telefon bozuldu şu an yedekler nerede acaba başka bir IPhone'ye kendi ICloud'um ile giriş yaparsam fotolar gelir mi?

Eminim iOS 7 olduğu için icloud.com da görünmüyor bunu biliyorum fakat ben telefon 2haftada bir yedeklerdim telefon bozuldu şu an yedekler nerede acaba başka bir IPhone'ye kendi ICloud'um ile giriş yaparsam fotolar gelir mi?
iOS 7 olduğu için mi yükleyemedi bilemiyorum açıkçası. Eğer imkanın var ise denemekten zarar gelmez. icloud.com'a girerken size bir kod gönderir normalde. Belki o kod ile giriş sağlamıyorsanız güvenlik amacı ile göstermiyor da olabilir.

Dosya Ekleri

• böyle.png
    böyle.png
    49,6 KB · Görüntüleme: 51

Geri
Yukarı