iCloud yedekleme yapmıyor

taktaktak

Hectopat
Merhaba iCloud+ aldım ama fotoğraflarımı yedeklemiyor telefona indiriyor her şeyi denedim ama sadece 329 öge karşıya yükleniyor diyor. 1 saattir bir de ben fotoğrafları sadece ICloud'da kalsın istiyorum. Telefonda çok alan kaplıyor bilen var mı?

İcloud+ ım var ama asla fotoğrafları icloud a yedeklemem. iCloud cihazı cihaz verilerini ve uygulamaları yedeklemek için.

Fotoğraflar için ise Google fotoğraflar kullanın çünkü yedekler ve cihazdan siler buda size yer açar. iCloud fotoğraflar ise çok problemli yer arttırmıyor ve platformdan bağımsız değil.

Bir iPhone elinize aldığınızda ilk işiniz iCloud daki fotoğraflar yedeklemesini kapatmak olsun ben 1.000 üzerindeki müşterilerimin hepsinde bunu yaptım.

iCloud+ım var ama asla fotoğrafları ICloud'a yedeklemem. iCloud cihazı cihaz verilerini ve uygulamaları yedeklemek için.

Fotoğraflar için ise Google Fotoğraflar kullanın çünkü yedekler ve cihazdan siler bu da size yer açar. iCloud fotoğraflar ise çok problemli yer arttırmıyor ve platformdan bağımsız değil.

Bir iPhone elinize aldığınızda ilk işiniz ICloud'daki fotoğraflar yedeklemesini kapatmak olsun ben 1.000 üzerindeki müşterilerimin hepsinde bunu yaptım.

Boşunamı para verdim bir yolu yok mu sadece ICloud'a kaydetsin.

Yanlışınız var sanırım yeni iclud+ abonesi oldum, telefonum sarjdayken ve Wi-Fi bağlıyken tüm fotoğraf ve videolarım yedeklendi, telefonumda da yer açıldı.
iCloud yedeklemeyi yapıyor, yedeklerinize ulaşmak için ayrıca bir uygulama açmadan galeri üzerinden tek tıklama ile erişebiliyorsunuz.
@taktaktak iCloud ayarlarından fotoğraflar bölümümün açık olduğundan emin misiniz?

iCloud yedekleme : AÇIK
iCloud Kullanan Uygulamalardan Fotoğraflar : AÇIK olmalı.

Yanlışınız var sanırım yeni iclud+ abonesi oldum, telefonum sarjdayken ve Wi-Fi bağlıyken tüm fotoğraf ve videolarım yedeklendi, telefonumda da yer açıldı.
iCloud yedeklemeyi yapıyor, yedeklerinize ulaşmak için ayrıca bir uygulama açmadan galeri üzerinden tek tıklama ile erişebiliyorsunuz.
@taktaktak iCloud ayarlarından fotoğraflar bölümümün açık olduğundan emin misiniz?

iCloud yedekleme: Açık.
iCloud kullanan uygulamalardan fotoğraflar: Açık olmalı.

Fotoğraflar yedeklenmiyor hep aynı şekilde duruyor alandanda azalmıyor.

Dosya Ekleri

• 788BDBB2-757E-4260-B8B7-CD411C3FE929.png
    788BDBB2-757E-4260-B8B7-CD411C3FE929.png
    176,7 KB · Görüntüleme: 134
  • 420EB156-E17A-4FB1-92BB-47F428C31C9C.png
    420EB156-E17A-4FB1-92BB-47F428C31C9C.png
    100,9 KB · Görüntüleme: 121
Wifi ayarlarında Düşük Veri Modu açık olabilir mi? Kontrol eder misin. @taktaktak

Yeni konular

Geri
Yukarı