ICloud'daki WhatsApp yedeğimi Android'e nasıl aktarılır?

3.parti yazılım kullanmak zorundasınız. Bu da riskli WhatsApp, hesabınızı banlayabilir. Şuan bu cihazlar arası mesaj aktarma beta sürümünde mevcut ancak erişmeniz zor. Ve özelliğin yayınlanması zaman alabilir.

Ben bunu kız arkadaşımın telefonuna yapmıştım ve oldukça uğraştırıcıydı. Şimdi sana 2 seçenek sunacağım. Para verip her şeyi kendisi halleden, tek yapman gereken iki telefonu da bilgisayara bağlamak olan yolu mu tercih edersin? Yoksa küçük bir meblağ verip manuel olarak mı yapmak istersin?

Ben bunu kız arkadaşımın telefonuna yapmıştım ve oldukça uğraştırıcıydı. Şimdi sana 2 seçenek sunacağım. Para verip her şeyi kendisi halleden, tek yapman gereken iki telefonu da bilgisayara bağlamak olan yolu mu tercih edersin? Yoksa küçük bir meblağ verip manuel olarak mı yapmak istersin?

Manuel olanı tercih ederim.

Ben 20-30TL'ye almıştım, dolardan dolayı fiyatı uçmuş. Android telefonda Google Play desteği yoksa, destek birimine mesaj atın onlar gerekli sürümü size atıyor. Herhangi bir sorununuz olursa da çözüyorlar yani merak etmeyin. Yapamadığınız bir yer olursa da ben yardımcı olurum. "İphone 7 to Huawei P40 Lite" yapmıştım ben.

Ben 20-30TL'ye almıştım, dolardan dolayı fiyatı uçmuş. Android telefonda Google Play desteği yoksa, destek birimine mesaj atın onlar gerekli sürümü size atıyor. Herhangi bir sorununuz olursa da çözüyorlar yani merak etmeyin. Yapamadığınız bir yer olursa da ben yardımcı olurum. "iPhone 7 to Huawei P40 Lite" yapmıştım ben.

Reis peki bir soru daha soracağım ben cihazı sattım. Ama iClouduma web üzerinden de PC üzerinden de giriş yapıyorum attığınız programın bende APK dosyası mevcut son sürümü nasıl yapabilirim?

Geri
Yukarı