ICloud'dan çıkış yapmadan format atılır mı?

Averasia

Kilopat
Yer
BMW Munich, Frankfurter
Telefonumdaki iCloud şirketin iCloud'u ve şifresi unutulmuş durumda bu halde iken format atabilir miyim? Telefondan format atmak istediğimde IPhone'u Bul'u kapatmamı istiyor ama şifre bilinmiyor.
iTunes üzerinden yapsam format sonrası telefonu etkinleştirmek için yine iCloud şifresi ister mi?

Telefonumdaki iCloud şirketin ICloud'u ve şifresi unutulmuş durumda bu halde iken format atabilir miyim? Telefondan format atmak istediğimde IPhone'u Bul'u kapatmamı istiyor ama şifre bilinmiyor.
iTunes üzerinden yapsam format sonrası telefonu etkinleştirmek için yine iCloud şifresi ister mi?

Hangi iPhone? Hayır dediğini yapamazsın fakat eski bir telefon ise kilidini kırabilirsin.

Telefonumdaki iCloud şirketin iCloud'u ve şifresi unutulmuş durumda bu halde iken format atabilir miyim? Telefondan format atmak istediğimde IPhone'u Bul'u kapatmamı istiyor ama şifre bilinmiyor.
Sakın atma.

Bendeki iPad 4'ün ICloud'u kilitlenmişti bilgisayardan formatlamıştım şifresini bulduğum halde ICloud'un kilidini açamadığım için tablet giriş ekranında kaldı öyle kilidini açmaya çalışınca o iclpud hesabına mail yolluyor kilidi açmak için ve hesap kilitlendiği için mail e de girilmiyor.

Bendeki iPad 4'ün ICloud'u kilitlenmişti bilgisayardan formatlamıştım şifresini bulduğum halde ICloud'un kilidini açamadığım için tablet giriş ekranında kaldı öyle kilidini açmaya çalışınca o iclpud hesabına mail yolluyor kilidi açmak için ve hesap kilitlendiği için mail e de girilmiyor.

Onun kilidi kırılabiliyor hocam sanırım ama bilmiyorum tam araştırmak lazım.

6S hocam.
Daha önceden Jailbreak atıp ICloud'dan çıktıktan sonra tekrar silmeyi düşündüm ama telefon eskisi gibi olmaz diye düşündüm.

Ya telefonun eskisi gibi olmayacak ya da hiç kullanamayacaksın. Ayrıca kilidi kırdıktan sonra ipsw atıp ICloud'u sormaz ise ne mutlu sana! Sorar ise tekrar kırıp cydia yı silebilirsin checkra1n de.

Yeni konular

Geri
Yukarı