İcon Megane almak mantıklı mı?

Sizin aracınızı ve alacağınız aracın fiyatını nasıl hesapladınız bilemiyorum fakat 200k gibi bir rakam varsa arada beklemeniz için bir neden yok.

Sizin aracınızı ve alacağınız aracın fiyatını nasıl hesapladınız bilemiyorum fakat 200k gibi bir rakam varsa arada beklemeniz için bir neden yok.
Kendi aracımı 650 megane icon 900 hesapladım. Arada 250 bin var. Biraz da pazarlık olacağını düşünüyorum 870 e inerse iyi olur.

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 8 yıldır 2013 model icon fluence kullanıyorum. 56 bin km de almıştım şu an 258 binde ve her bakımını yetkili serviste yaptırdım şu ana kadar. Ancak son zamanlarda artık arabanın değişmesi gerektiğini anlıyorum. Megane iconlar hoşuma gidiyor. Arabamın üstüne 150-200 bin koyup Megane icon 2017-2018 almak istiyorum. Sizce icon Megane bu parayı hak eder mi yoksa fluence ile yola devam etmek mi gerek? Aradaki konfor vb farklar verdiğimiz parayı hak eder mi? Düşüncelerinizi bekliyorum.
Bütçe nedir ? Model önemli mi ?

Bütçe 850- maximum 900 bin. Sedan en az 2017 model iyi bir araç arıyorum.
(Model olarak genellikle yakın araçlar.)
•Audi A4 B8 kasa (Model takıntın olmazsa bence en mantıklı ve yakışıklı araba.)
•Volkswagen Passat B7
•Volvo S60 II
•Ford Mondeo IV
•Honda Civic FD7
•Opel İnsignia
•Skoda SuperB
Harici olarak dediğin gibi Renault Megane 4 tercih edilebilir. Ben olsam dediğim gibi A4 bakardım :D.

Aman Passat B5.5 önermeyin sakın. 😀
2005, Highline 2, 1.8T/1.6 kondisyonu düzgün araç olursa neden olmasın 😄?

Yeni konular

Geri
Yukarı