ICQ nasıl kullanılır?

KURAL BİLMEYEN

Picopat
Yer
Ottawa
Selam arkadaşlar. Daha yeni ICQ indirdim bilgisayara fakat bazı sorunlar yaşıyorum. Mesajlaşmak için grup ve arkadaş bulamıyorum. Grupları nereden nasıl bulacağım? Çzel mesajlaşabileceğim üyeleri nereden bulacağım? Nasıl kullanılır? Aydınlatırsanız sevinirim.

Sosyalleşmek? Elimde olsa WhatsApp Instagram kullanacağımda bu lanet ülkede olmuyor ki.
ICQ'de sosyallesmek biraz daha illegal hocam yani genellikle illegal konularda kullaniliyor diye biliyorum. Onun yerine Discord'dan hosunuza giden gruplari disboard.org uzerinden veya Telegram'dan bulup sosyallesebilirsiniz.

Selam arkadaşlar. Daha yeni ICQ indirdim bilgisayara fakat bazı sorunlar yaşıyorum. Mesajlaşmak için grup ve arkadaş bulamıyorum. Grupları nereden nasıl bulacağım? Çzel mesajlaşabileceğim üyeleri nereden bulacağım? Nasıl kullanılır? Aydınlatırsanız sevinirim.

Kullanmanı tavsiye etmem dostum 😃

Hocam oda yok Türkmenistan da. Sen sadece grupları nasıl bulacağım onu söyle hocam.

Gurupları internetden bulacaksın.

Gurupları bilgisayardan ekleyemezsin direk reddedildi hatsını alırsın. Guruplara katılmak için işlemi telefondan yapmalısın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı