İcra Mahkemesine UYAP üzerinden başvuru nasıl yapılır?

AntenOS

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhabalar, iyi forumlar dilerim herkese.

Teknobiyotik THH davasını kazanmama rağmen hala yapması gerekeni yapmıyor. Ben de bu yüzden icra takibi başlatmak istiyorum internet üzerinden. Sanırım UYAP üzerinden başvurmamız gerekiyormuş. Tam olarak nasıl yapılıyor, yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle merhabalar, iyi forumlar dilerim herkese.

Teknobiyotik THH davasını kazanmama rağmen hala yapması gerekeni yapmıyor. Ben de bu yüzden icra takibi başlatmak istiyorum internet üzerinden. Sanırım UYAP üzerinden başvurmamız gerekiyormuş. Tam olarak nasıl yapılıyor, yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

e-Devlet üzerinden başvurabilirsiniz.

Evet. 16 gün geçti. Hala para iadesi yapmak için benden kart numarası istiyorlar. Oysa ben değişim istiyorum.

Bunu ben de biliyorum. Nasıl yapabileceğimi bilmiyorum ben sizden bunun cevabını istiyorum.
Kararda açıkça belirtiliyor mu değişim yapılması gerektiği? Yada mağdurun istediğinin yapılması gibi bir ifade var mı? Firmalar senin mağduriyetini gidermeye ancak senin istediğini yapmak zorunda değiller normalde.

Kararda açıkça belirtiliyor mu değişim yapılması gerektiği? Yada mağdurun istediğinin yapılması gibi bir ifade var mı? Firmalar senin mağduriyetini gidermeye ancak senin istediğini yapmak zorunda değiller normalde.
Misli ile değişim kararı çıktığı belirtiliyor. Ayrıca 2 taraftan tüketicinin dediğini yapmak zorundadır satııcı. Ben değil hakem heyeti söylüyor bunu.

Geri
Yukarı