ID-Cooling FrostFlow 240 XT soğutma Thermaltake S200 TG'ye sığar mı?

Daha fazla  
Sistem özellikleri:
İşlemci: Intel Core i5-14400F•
Ekran kartı: Zotac RTX 4070 Super 12gb•
Anakart: MSI Pro B760M-P•
RAM: Crucial (1x16) 16 GB 5600MHz CL46•
Depolama: Crucial 1TB P3 Plus NVMe M.2 gen4•
Kasa: Thermaltake S200 tg argb•
Güç kaynağı: Thermaltake 650W 80+

Sıvı soğutucu.

Herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Uyar mı? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

O kasaya 360Mm'de sığar. Bunu öneririm.

Hocam bu attıgınız ürün güclü müdür 650watt kasa buna yeter mi?

Hocam 12-16W arası çeker ortalama. Yani gidipte ekran kartınız kadar güç harcayacak bir parça değil. Bu arada sıvı soğutma zorunlu mu? Kule tipiler var çok daha ucuza o işlemciyi soğutacak.
Soğutma konusunda cebim her daim açık ömrü biterse yenisini alırım birde 14400f çok ısınıyor kule tipinin yetersiz olmasından korkuyorum siz ne önerirsiniz hocam

Soğutma konusunda cebim her daim açık ömrü biterse yenisini alırım birde 14400f çok ısınıyor kule tipinin yetersiz olmasından korkuyorum siz ne önerirsiniz hocam
Sıvı soğutmalar eninde sonunda arızalanır. Hava soğutmalarda öyle bir şey yok. Zevk veya görüntü için istiyorsanız bilemem ama benim önerim bu olur.

Sıvı soğutmalar eninde sonunda arızalanır. Hava soğutmalarda öyle bir şey yok. Zevk veya görüntü için istiyorsanız bilemem ama benim önerim bu olur.
Pekala düşüneceğim son bir sorum olacak kasaya 360mm sığdığı kesin mi ben bakarken göremedim

Şu ürün var indirimle 900tlye geliyor bunufa alabilirim

Pekala düşüneceğim son bir sorum olacak kasaya 360mm sığdığı kesin mi ben bakarken göremedim

Şu ürün var indirimle 900tlye geliyor bunufa alabilirim

1715626908427.png

1165TL'ye geliyor onu alana kadar PS120SE almak çok daha mantıklı. Ayrıca siz demediniz mi hava soğutma yetecek mi acaba diye neden daha kötü bir modele düştünüz şimdi?

Eki Görüntüle 2194911
1165TL'ye geliyor onu alana kadar PS120SE almak çok daha mantıklı. Ayrıca siz demediniz mi hava soğutma yetecek mi acaba diye neden daha kötü bir modele düştünüz şimdi?
Hocam şuan bu sitede her üründe %25 indirim varmış PCHXID koduyla buradan güçlü birşey bulmaya çalısıyorum ama kafam alak bulak oldu buradan düzgün birşey önerebilir misin bugün almam lazım kod geçerliliğini kaybediyormuş

Hocam şuan bu sitede her üründe %25 indirim varmış PCHXID koduyla buradan güçlü birşey bulmaya çalısıyorum ama kafam alak bulak oldu buradan düzgün birşey önerebilir misin bugün almam lazım kod geçerliliğini kaybediyormuş
Hocam zorla mı kullandırıyorlar kuponu. Attığım soğutucu tam bir F/P ürünü. Siteye baktım adam akılı bir şey yok gibi o fiyatlarda.

Geri
Yukarı