ID-Cooling Frostflow X 120 vs Dark Freezer X128

sefaeddz

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL CORE I3-12100F
GIGABYTE H610M-H
XFX RX-570
16GB RIPJAWS 3000MHZ RAM
THERMALTAKE LITEPOWER 550W PSU
Meslek
Öğrenci
Hocam ben kule tipi olanın havada karada daha iyi olacağını düşünüyorum ancak ikisinin de performansı hakkında direkt bilgim yok, 120mm sıvı soğutma ITX kasalar haricinde bana pek mantıklı gelmiyor f/p açısından.

Bende şu baya eski kasalardan var, bilgisayarın yan kapağı açık oynuyorum her zaman ve kullandığım işlemci i3-10105f , iki ürünede güzel çalıştığı hakkında bilgi yazmışlar ama bilemedim yani

Bende şu baya eski kasalardan var, bilgisayarın yan kapağı açık oynuyorum her zaman ve kullandığım işlemci i3-10105f , iki ürünede güzel çalıştığı hakkında bilgi yazmışlar ama bilemedim yani

Hocam hoşuna gideni almanı tavsiye ederim o zaman, ikisinin de çok rahat soğutacağını düşünüyorum.

X128 alma, X129 al alıyorsan.

Aynen onada baktım ama görüntü açısından x128 modeli siyah olduğu için daha güzel gözüküyor hemde 6 bakır borusu var.

Aynen onada baktım ama görüntü açısından x128 modeli siyah olduğu için daha güzel gözüküyor hemde 6 bakır borusu var.

Şöyle bir problem var, X128 marka basma soğutucu. Aynısından Gametech'te de var Rampage'de de, başka bir markada daha olabilir bile.

Gametech'ten al, daha ucuz.

Arkadaşlar bu 120mm sıvı soğutmanın kasama uymadığını öğrendikten sonra bu ikisi arasında kaldım , sizce burda seçimim ne olmalı

Ayrıca bu gametech olanın takması bayağı zormuş ve fanları ses yapıyormuş.

Geri
Yukarı