ID-Cooling ID-Cooling SE-224-XT alınır mı?

Bunu neye dayanarak söylüyorsun? Çoğu kişi bu fanı gelburadan alıyor ve yetkili satıcısı gelbura. Sepultura sanırım oradan daha iyi bir model almıştı ve bir sorun yaşamıştı hemen çözdüler. Soğutucuya gelirsek sesli ama RPM sabitlersen sıkıntı olmaz gayet güzel bir soğutucudur bende kullanıyorum gelburadan aldım.

MSI 280r modeline karar verdim hocam 500 TL'ye geliyordu.

@clay camel, komiksiniz gerçekten, bir de doğruları yazıyormuşsunuz ya 🤣. Açıkça neden alınmaması gerektiği hakkında bir neden sunar mısınız? Gelbura, ID-COOLING'in resmi TR distribütörü. Eee, başka bir şey dememe gerek bile kalmadı zaten. Forumda da çokça satın alım yapılan bir site, örnek olarak @BerkayZ87'i gösterebilirim, kendisi anlatırsa daha doğru olacaktır.

Komik olan nedir , doğruları yazmak mı komik , gelbura üzerine den alınmaz, başka site üzerinden den gelbura gönderiyorsa alınır, gelbura nin kendi sitesinden alınmaz.

Sebep? Benim soğutucunun fanı sesli geldi direkt telefon açtım daha bendekini kargoya vermeden onlar yenisini paketlemişti.

Komik olan nedir?
Markanın distribütörü olan satış mağazasından alınmaz demeniz. Türkiye'ye ID Cooling'i getiren tek firma Gelbura. BilişimPort da yeni yeni getirmeye başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı