Elektronik ID-Cooling SE-214-XT ARGB Beyaz 899 TL

Sepete eklediğinizde 60TL de kargo ücreti alıyor. Fiyat farkı 150TL'ye çıkıyor. Zaten ürün 900TL
150 TL indirim mi şimdi? Bu kadar ufak değişimler her zaman olur ve indirim diye açılmaz bu. Bu arada beyaz kasa kullanıp, 214-XT alacak kişi yoktur. Ayrıca Gelbura, resmi distribütörü ID-Cooling markasının. Gelbura'dan almak daha iyi.

Beyaz kasada güzel durur mu bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
900TL'lik bir üründe 150TL tabiki bir indirim. %17'ye denk geliyor. İnanılmaz bir fırsat değil elbette. Konunun ilk mesajında da bunun küçük bir indirim olduğunu belirttim.

Beyaz kasa kullanıp 214XT neden alınmasın. Ben az önce aldım

Hocam, Kasım'da alacağım sistemi. Meraktan sordum.
13100F RTX 4060 ya da R5 5600 RTX 4060 bir sistem alacağım.
Beyaz kasaya o kadar para harcayan biri zaten işlemciye de harcar ve o işlemciye bu yetmez. Beyaz kasası olan kaç kişinin bilgisayarının içinde R5 3600, 5500, 5600 gibi işlemciler var?

Çok enterasan fikirleriniz var.
Kardeşim zaten hazır sistemlerde beyaz kasa yok gibi bir şey ve çoğu kişi hazır sistem alıyor. Tek tek toplayanlar arasında birkaç kişi beyaz kasa toplayacak, o beyaz kasa toplayanların arasında birkaç kişi R5 3600, 5500, 5600, 12100F gibi işlemciler kullanacak, o kişilerinde o sırada fana ihtiyacı olacak (fan almadan PC'yi toplamış olacak) ve bu konuyu görecek, sonra da bu fanı alacak. 1 kişi bile çıkarsa dua edin. Güzel spekülasyon.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kitap gibisiniz gerçekten adeta bir bilgi cennetisiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…