Elektronik ID-Cooling SE-214-XT ARGB Beyaz 899 TL

Sepete eklediğinizde 60TL de kargo ücreti alıyor. Fiyat farkı 150TL'ye çıkıyor. Zaten ürün 900TL:)
150 TL indirim mi şimdi? Bu kadar ufak değişimler her zaman olur ve indirim diye açılmaz bu. Bu arada beyaz kasa kullanıp, 214-XT alacak kişi yoktur. Ayrıca Gelbura, resmi distribütörü ID-Cooling markasının. Gelbura'dan almak daha iyi.

150 TL indirim mi şimdi? Bu kadar ufak değişimler her zaman olur ve indirim diye açılmaz bu. Bu arada beyaz kasa kullanıp, 214-XT alacak kişi yoktur. Ayrıca Gelbura, resmi distribütörü ID-Cooling markasının. Gelbura'dan almak daha iyi.
900TL'lik bir üründe 150TL tabiki bir indirim. %17'ye denk geliyor. İnanılmaz bir fırsat değil elbette. Konunun ilk mesajında da bunun küçük bir indirim olduğunu belirttim.

Beyaz kasa kullanıp 214XT neden alınmasın. Ben az önce aldım:)

Hocam, Kasım'da alacağım sistemi. Meraktan sordum.
13100F RTX 4060 ya da R5 5600 RTX 4060 bir sistem alacağım.
Beyaz kasaya o kadar para harcayan biri zaten işlemciye de harcar ve o işlemciye bu yetmez. Beyaz kasası olan kaç kişinin bilgisayarının içinde R5 3600, 5500, 5600 gibi işlemciler var?
900TL'lik bir üründe 150TL tabiki bir indirim. %17'ye denk geliyor. İnanılmaz bir fırsat değil elbette. Konunun ilk mesajında da bunun küçük bir indirim olduğunu belirttim.

Beyaz kasa kullanıp 214XT neden alınmasın. Ben az önce aldım. :)

Çok enterasan fikirleriniz var.
Kardeşim zaten hazır sistemlerde beyaz kasa yok gibi bir şey ve çoğu kişi hazır sistem alıyor. Tek tek toplayanlar arasında birkaç kişi beyaz kasa toplayacak, o beyaz kasa toplayanların arasında birkaç kişi R5 3600, 5500, 5600, 12100F gibi işlemciler kullanacak, o kişilerinde o sırada fana ihtiyacı olacak (fan almadan PC'yi toplamış olacak) ve bu konuyu görecek, sonra da bu fanı alacak. 1 kişi bile çıkarsa dua edin. Güzel spekülasyon.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim zaten hazır sistemlerde beyaz kasa yok gibi bir şey ve çoğu kişi hazır sistem alıyor. Tek tek toplayanlar arasında birkaç kişi beyaz kasa toplayacak, o beyaz kasa toplayanların arasında birkaç kişi R5 3600, 5500, 5600, 12100F gibi işlemciler kullanacak. Güzel spekülasyon.

Kitap gibisiniz gerçekten adeta bir bilgi cennetisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı