ID-Cooling SE-214 XT bağlantısı

Tolga Salman

Picopat
Daha fazla  
ID-Cooling SE-214 XT adım i5-12400F işlemcim için. İşlemci sıcaklığına göre RPM hızı otomatik artıyor mu yoksa benim mi ayarlamam lazım? Anakarta bağlantılarını nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

ID-Cooling SE-214 XT adım i5-12400F işlemcim için. İşlemci sıcaklığına göre RPM hızı otomatik artıyor mu yoksa benim mi ayarlamam lazım? Anakarta bağlantılarını nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Bu videodan destek alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan destek alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RPM hızını otomatik ayarlaması için herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu?

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Kullandığım kasa TUF Gaming GT301. anakartı çıkartmadan takabilir miyim soğutucuyu? Arka panelin vidaları söküp çıkartmayı denedim gelmedi panel pek zorlamak istemedim bir şey olur diye.

Takabilirsin arkada epey bir boşluk var.
Intel soketlerde arkadaki metal bracketi çıkarmıyorsun üzerine takıyorsun.
Videoyu dikkatli izle.

Videoyu dikkatli izle.
Ana kartın arkasına taktığı yapışkanlı ayaklığı takmak için söylemiştim ben. Onu takmak için ana kartı çıkartmadan kasanın arka panelini çıkartıp takmayı.

Videoyu dikkatli izle.
Kasanın panelini çıkartmadım. Ana karta bağlı olduğunu düşünüp. Zorladım biraz çıkartamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı