ID-Cooling SE 214 XT bağlantısı nasıl yapılır?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar benim anakartın B450 m h ve ilk fotoğraftaki sanırım güç kablosu. Onu doğru takmışım fakat 2. kablonun 3 pinli girişi var ve anakart üzerinde bulamadım. LED CPU yazan kısımda ise 4 pinli giriş var yani takamıyorum. Ne yapmam lazım acaba?

Dosya Ekleri

• 20221024_212552.jpg
    20221024_212552.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 104
  • 20221024_212209.jpg
    20221024_212209.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartında ARGB portu yok. Eğer kutu içeriğinde SATA to 3 pin ARGB kablosu çıkmadıysa bu kabloyu bağlayacak bir yerin yok.

Maalesef keşke önce ARGB almadan önce sorsaydınız.

Dönüştürücü alsam olmaz mı peki? O zaman anakart ile kontrol edemem ama en azından ışıkları yansın. Aslında araştırıp aldım ama ben var sanıyordum. Düz RGB'si ile arasında 30 TL vardı Allah'tan zarar etmedim 😂.

Dönüştürücü alsam olmaz mı peki? O zaman anakart ile kontrol edemem ama en azından ışıkları yansın. Aslında araştırıp aldım ama ben var sanıyordum. Düz RGB'si ile arasında 30 TL vardı Allah'tan zarar etmedim 😂.
Hocam iade edebilirsiniz dönüştürücü konusunda RGB-ARGB ledler çok sıkıntı çıkarıyor ben de fanları halledememiştim iade etmiştim.

Hocam iade edebilirsiniz dönüştürücü konusunda RGB-ARGB LED'ler çok sıkıntı çıkarıyor ben de fanları halledememiştim iade etmiştim.

Hocam çok geç taktım bile almazlar fakat en kötü ihtimal SATA'dan dönüştürücü alır 3 pine bağlarım. Kontrolcülü satılanlar var 120 TL'ye falan o şekilde değiştiririm modlarını.

Hocam çok geç taktım bile almazlar fakat en kötü ihtimal SATA'dan dönüştürücü alır 3 pine bağlarım. Kontrolcülü satılanlar var 120 TL'ye falan o şekilde değiştiririm modlarını.
Hocam sorun olmaz macunlu kısmını yenileyip iade gönderin. Bu sizin hakkınız. 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz beğenmediğiniz ürünü.

Arkadaşlar benim anakartın B450 m h ve ilk fotoğraftaki sanırım güç kablosu. Onu doğru takmışım fakat 2. kablonun 3 pinli girişi var ve anakart üzerinde bulamadım. LED CPU yazan kısımda ise 4 pinli giriş var yani takamıyorum. Ne yapmam lazım acaba?

Aynı sorunu bende yaşadım çözebildiysen nasıl çözdün.

Yeni konular

Geri
Yukarı