Rehber ID Cooling SE-224 XT alınır mı?

işlemci 3600 mü?

Soğutucu ararken karşıma çıktı test sonuçlarını görünce hemen aldım eline sağlık rehber için

İşlemci 3600 mü?

Evet.

Performans sonuçlarını da paylaşmıştım.

Soğutucu geldi montajını yaptım fan hızlarında değişiklik sağlamak gerekirmi kapak açık kullanıyorum yeni kasa alana kadar gameboost özelliğini aktif edicemde ?

izlenimlerinizi aktarırsınız..
Şuan gameboost özelliğini aktif ettim clock değerlerinde bi problem oluyor 3.7 ye çıkıyor birden 500 lere düşüyor anlamayamadım nerde problem oldu

Şuan gameboost özelliğini aktif ettim clock değerlerinde bi problem oluyor 3.7 ye çıkıyor birden 500 lere düşüyor anlamayamadım nerde problem oldu
Game Boost özelliğini kapat. Overclock yapacaksan manuel yap. Otomatik yapılan overclocklar çok dengesiz voltaj ve çekirdek hızı verdiği için pek randuman vermiyor.

Game Boost özelliğini kapat. Overclock yapacaksan manuel yap. Otomatik yapılan overclocklar çok dengesiz voltaj ve çekirdek hızı verdiği için pek randuman vermiyor.
Overclock yapmayı düşünüyorumda rehber gerekiyor bilgim yok bu konuda

Merhaba, linkini attıgınız XF-12025-ARGB-Snow fanı suan kullandıgım ID Cooling SE-224 XT CPU sogutucuya 2. fan olarak takabilir miyim? Sizce cift fan olması durumunda sogutmaya ciddi bi katkısı olur mu?

ID-COOLING XF-12025 ARGB Snow 4Pin PWM 120mm Kasa Fanı Fiyat

@BerkayZ87

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…