Rehber ID Cooling SE-224 XT alınır mı?

Hocam internette şöyle bir test gördüm. Bir arkadaş bu soğutucunun 500 liralık Artic 34 Duo'dan daha iyi olduğunu söylüyor.
Eki Görüntüle 913221
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Doğru olabilir. Çünkü buna yakın bir ürün olan SE-234 ARGB modeli testlerde Freezer 34'ü geçiyor, Fuma 2 ile arasında da 2-3 derece fark var.

Hocam nasıl memnun musun

ID-coolıng SE-224-XT​

Arctic Freezer 34 e-Sports​

İkisi arasında kaldım ikisi de tek fanlı videoda hepsinden iyi gösteriyor gerçek kullanıcı deneyiminizi merak ettim cevabınızı merakla bekliyorum.

Hocam nasıl memnun musun

ID-coolıng SE-224-XT​

Arctic Freezer 34 e-Sports​

İkisi arasında kaldım ikisi de tek fanlı videoda hepsinden iyi gösteriyor gerçek kullanıcı deneyiminizi merak ettim cevabınızı merakla bekliyorum.
Ben ürünü kullanmıyorum, sadece özelliklerini tanıtma amaçlı rehber hazırladım. Şu an kullanmıyor ancak Donanım Arşivi Forum'da bir arkadaş satın aldı, gelince incelemesini yapacağım diyor canlı bir şekilde.

Benim için de performanstan çok ses çok önemli. Hangisini önerirsiniz acaba? 10400 ile kullanacağım, P360A kasam var yani amaç soğutma değil fakat stok soğutucunun tipi ve sesi çok rahatsız ediyor.

@matrax33 hocam içinde çıkan macun sert miydi ve kaç kullanımlıktı.
Sertti evet, kaç kullanımlık bilmiyorum bir kere sıvayıp kapadım. Bazıları ortasına sıkıp soğutucunun yaymasını yeğliyor. Ben kartla biraz uğraşarak incecik film şeklinde çektim. Sıcaklık değerleri beni memnun etti 20 derece aşağı düştü.

Kasım 2020 de 270TL'ye indirimli almıştım. Görünüş ve kalite olarak beni çok memnun etti.17 yaşındayım şu an overclock tarzı şeylerin hastasıyım :D zamanında Xeon X3440 ile kullanmıştım yanlış hatırlamıyorsam 4.0GHz ve 1.4v değerlerinde kullanıyordum. 2-3 saatlik stress testine 85°cnin üstünü görmemiştim iyi bir değer mi bilmiyorum ama sizin fikriniz için yazıyorum.Fanı tam yükte duyulabilir bir ses düzeyinde kasamın sacı ince ve pek sağlam olmadığı için biraz ses yoğunlaşıyordu içerde ama her tarafı kapalı bir kasaydı bu benim için bir sorun değildi.Önde sadece 1 tane en altta 12Cm'lik fan koyma yerim ve arkada da 1 tane egzoz fan yerim vardı bunun dışında ise Sharkoon SHP650 V2 ile kullanıyorum ve kasamda PSU yukarı takılıydı.Macunu evet biraz sert ben o yüzden babamdan bana miras kalan 7 yıllık termal macunumu sürdüm :D ben soğutucuyu sevdim dostlarım stoklarda hâla var mı bilmiyorum ama varsa alınır. Umarım size olumlu yönde fikir sunabilmişimdir :)

@BerkayZ87 Merhaba, Micro ATX anakartlara sıkıntı yaratır mı sizce? GA-H81M-S2PV kullanıyorum. İ5-4690k için almak istiyorum. Anakartta yamulma falan olur mu? Beynim yok oluyor stok soğutucu sesi ile.
Anakartta yamulma ne hocam. :D
Kasanız nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı