ID-Cooling SE 224 XT V2 için 2. fan önerisi

oneshottt

Decapat
Arkadaşlar işlemci soğutucum için 2. fan alacağım. Buradaki fanı alacaktım ama sanki kare çerçevesi olmadığı için soğutucunun montaj aparatına uyumsuz olacak gibi geldi bana. RPM değeri soğutucuyla gelen fanla eşit ve aynı marka diye alacaktım. Fakat kararsız kaldım. Farklı RPM'e sahip fan almak istemiyorum çünkü senkronize çalışmazlar diye düşünüyorum.

Farklı RPM'e sahip fan almak istemiyorum çünkü senkronize çalışmazlar diye düşünüyorum.
Çözümü basit, ikisini eşit RPM'de kullanırsın.

Bütçeniz nedir?

ID-COOLING ZF-14025-ARGB 14cm 4Pin PWM Kasa Fanı Fiyat CFM değeri daha yüksek daha iyi soğutur diye düşünüyorum.
Bu fan SE-224'teki fandan daha iyi.
Ses durumu nasıl bilginiz var mı? İyiye benziyor ama sesi de önemli.

@Flapers Kasamda 6 tane var gayet iyi performansı var. 1800 RPM'yi geçmeyecek şekilde ayarlarsan kulaklık takılıyken duymuyorsun.
Bunu bir kişi daha önermişti. Peki bu soğutucu ile gelen ARGB kontrolcüye takılır mı ARGB bağlantısı?
Anakartın nedir? Bir de bu ürünün kumandası da var ARGB splitterı da, sen hangisiyle bağladın?

@Flapers kasamda 6 tane var gayet iyi performansı var. 1800 RPM'yi geçmeyecek şekilde ayarlarsan kulaklık takılıyken duymuyorsun.

Soğutucu ile gelen çoklayıcı yok. Anakartımda da 1 tane CPU fan girişi var. Çoklayıcı olarak kaliteli bir öneriniz var mıdır? Anakartım B450M S2H. Bir de şu RPM ayarlamayı nereden yapacağım bir rehber var mı?
@Flapers kasamda 6 tane var gayet iyi performansı var. 1800 RPM'yi geçmeyecek şekilde ayarlarsan kulaklık takılıyken duymuyorsun.

Anakartın nedir? Bir de bu ürünün kumandası da var ARGB splitterı da, sen hangisiyle bağladın?

Ben soğutucumla gelen kumanda var işte onu PSU'ya bağladım. Orijinal fanının da ARGB bağlantısını kumandaya bağladım.

Şu iki ürün durmuyor mu elinizde?

1631738103160.png

Yeni konular

Geri
Yukarı