ID Cooling vs Deep Cool 'AIO'

@HABAR hocam enarmax ile ilgili benim de şüphelerim olmuştu o yüzden vazgeçip diğer markalara bakmıştık. Alta iki tane ürün bırakacağım eğer arkadaşın illa ARGB olsun takıntısı yok ise 826 liraya, ARGB isterim derse 1099 liraya ürün var. Bu markayı bana ilk siz tavsiye etmiştiniz ondan sizi etiketliyorum kusura bakmayın :).
ID-COOLING FrostFlow X 360 4Pin PWM 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyat > 826 TL
Hatta bütçeyi 1200'e çıkartırsan (zaten ilk nokta 700 lira civarıydı bayağı arttırdık ama olsun)
SilverStone PF360 ARGB 3x12cm Fan Intel & AMD Uyumlu 360mm Sıvı Soğutucu (SST-PF360-ARGB) | Teknobiyotik bu ürüne bakabilir.

Bana kalırsa almışken düzgününü almanı tavsiye ederim, sonuçta bu ürünü alıp 5-6 yıl kullanacaksın. 3-5 ay sonra keşke 200 daha verip şunu alaydım diye pişman olmaktansa iyi ki bunu aldım demek daha iyi olacaktır.
RGB'den vazgeçtim. Ama emin de olamadım. ID-Cooling bildiğim marka ama şu SilverStone indirimi yeniden olur mu bilemiyorum :( . Eğer o olursa düşünmeden alırım ama olmazsa bu fiyat da çok iyi FrostFlow 360 için. Çıkmaza düştüm.

RGB'den vazgeçtim. Ama emin de olamadım. Id-cooling bildiğim marka ama şu SilverStone indirimi yeniden olur mu bilemiyorum :( . Eğer o olursa düşünmeden alırım ama olmazsa bu fiyat da çok iyi frostflow 360 için. Çıkmaza düştüm.

Çok özür dileyerek bir şey söylemek istiyorum, cümle yapımdan ötürü bir yanlış anlaşılma olmuş. "Zaten ilk nokta 700 lira civarıydı bayağı arttırdık ama olsun." şu ifade ile sanki PF360 700 TL gibi bir anlam çıkmış olabilir fakat ben orada " senin bütçen ilk başta 700 civarıydı buralara geldik " anlamında söylemiştim.

Çok özür dileyerek bir şey söylemek istiyorum, cümle yapımdan ötürü bir yanlış anlaşılma olmuş. "Zaten ilk nokta 700 lira civarıydı bayağı arttırdık ama olsun." şu ifade ile sanki PF360 700 TL gibi bir anlam çıkmış olabilir fakat ben orada " senin bütçen ilk başta 700 civarıydı buralara geldik " anlamında söylemiştim.
Yok o anlamda demedim. Geçen ay PF240 750 liraymış yüzde 15 SilverStone indirimiyle. Bu PF360'ta da varmış.
Yok o anlamda demedim. Geçen ay PF240 750 liraymış yüzde 15 SilverStone indirimiyle. Bu PF360'ta da varmış.
Bir de bir şey daha soracağım. ZoomFlow RGB'si dışında FrostFlow'dan daha üstün. Şimdi ZoomFlow'un 240mm modeli ile FrostFlow'un 360'lık modeli arasında çok fark olur mu?
ZoomFlow'un pompası falan daha iyiymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı