ID cooling zoomflow 240X snow vs SilverStone PF240

Hangisi Daha iyi?

• Oy verenlerin toplamı
    19
Corsair markasını kötüleyen, PC'den anlamayan adam ID-Cooling markasını herkese şahane diye anlatıyorsa ortalamlık keklik arıyor demek. 😂😂 bilindik markalardan şaşmayın.

Gece gece nasıl gördüm bunu güldüm ama nasıl güldüm iyi güldürdün hocam. Corsair, MSI, Cooler Master'ın etkisi yavaştan azalıyor. Lian Li, NZXT, ID-Cooling, teamforce gibi markalar sıvı soğutma üzerine kendilerini geliştirdiler ve sadece onunla kalmıyor NZXT ve Lian Li kasa ve fan üzerine tüm bilidğiniz kaliteli markaları solladılar gerek görünüş olarak gerekse kalibrasyon kullanıcı kolaylıgı ve stabilizasyon olarak tokatlıyor. O yüzden simdi gidin siz bildiğiniz markaları alın.

Gece gece nasıl gördüm bunu güldüm ama nasıl güldüm iyi güldürdün hocam. Corsair, MSI, Cooler Master'ın etkisi yavaştan azalıyor. Lian Li, NZXT, ID-Cooling, teamforce gibi markalar sıvı soğutma üzerine kendilerini geliştirdiler ve sadece onunla kalmıyor NZXT ve Lian Li kasa ve fan üzerine tüm bilidğiniz kaliteli markaları solladılar gerek görünüş olarak gerekse kalibrasyon kullanıcı kolaylıgı ve stabilizasyon olarak tokatlıyor. O yüzden simdi gidin siz bildiğiniz markaları alın.

Amacın nedir bilmiyorum yorumun bana biraz abes geldi konu üzerinden 2 yıl geçmiş neyin peşindesin anlamadım ID-Cooling markası bir Corsair olamaz saydığın Lian Li, NZXT markasıda Corsair gibi gelişmiş, kaliteli bir potansiyele sahip yaptığım yoruma güldün ama senin böyle zıplaman da bana komik geldi 😁😁

Geri
Yukarı