ID-Cooling Zoomflow 360X alınır mı?

Bu sıvı soğutmanın son parti üretimlerinde bi' sorun var sanırım çünkü 2 ay içerisinde PF240/360 alıp sorun yaşayan çok insan gördüm. Kendim PF360 kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım ama 6-7 ay önce almıştım.
Şunları alıp 1 haftalığına bekleyişe geçeyim o zaman
Bu sıvı soğutmanın son parti üretimlerinde bi' sorun var sanırım. Çünkü 2 ay içerisinde PF240/360 alıp sorun yaşayan çok insan gördüm. Kendim PF360 kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım ama 6-7 ay önce almıştım.
Buna ne diyorsun? Saticida Amazon sıkıntı çıksa iadesi kolay
@BerkayZ87 bu fiyata bu alınır mı ?

Son düzenleme:
Bunu almayı düşünüyorum. 6 taksit. 60 TL daha ucuza Teknobiyotik'te var ama Amazon güvencesi daha iyi duruyor. İndirim beklemeli miyim? Yoksa aynı fiyat bandında başka öneri var mı?

PF240'ın son üretimlerinde bi' problem olabilir. Çünkü 2-3 ay içerisinde alan çoğu kişi değişime yolladı.

@Ventus Sorunu çözülmüş müdür bilemem ama pek uzun ömürlü bir ürün olduğunu söyleyemem. Benimkisi 1.5 yılda bozuldu. Çeşitli alışveriş sitelerinde de aynı sürede bozulduğuna dair çok fazla yorum gördüm. Anladığım kadarıyla kendini sıvı soğutma alacağım diye şartlamışsın ama bu fiyatlara alacağın hava soğutma 240mm AIO'lardan daha performanslı olur.

@Ventus Sorunu çözülmüş müdür bilemem ama pek uzun ömürlü bir ürün olduğunu söyleyemem. Benimkisi 1.5 yılda bozuldu. Çeşitli alışveriş sitelerinde de aynı sürede bozulduğuna dair çok fazla yorum gördüm. Anladığım kadarıyla kendini sıvı soğutma alacağım diye şartlamışsın ama bu fiyatlara alacağın hava soğutma 240mm AIO'lardan daha performanslı olur.
Bunu almayı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı