İddaa'dan Nasıl Para Kazanılır?

Sence?

• Yok arkadaş bunlar boş iş

• Nasıl oynayacağını bilirsen elbette kazanırısın

• Ben zevkine oynarım gelirse ekime gelmezse kasımda bir daha denerim

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Oynayan oynar bunu, siz çok farklı bir noktadan ele almışsınız. Dolara yatırırım vs..

Öncelikle İddaa ile ev filan geçindirilmez. Bu anlayıştan çıkın, pazar kazanmak da zor. Gelen parayla ya yeni bir kupon basılır, ya da çatır çatır harcanır genellikle... Öyle oynayıp, iş'te çalışıyor gibi aylık gelir filan hikaye..

Ben çok nadir oynarım, bayii görürsem oynarım, 3 veya 5 Tl yatırırım, -Önemli- 4 Maç oynarım. çoğu zaman tutar ama çoğu zaman da riske girmem :) Genelde 15-20 Tl gibi olanlar tutar, 5 Tl yatırsan 3x alırsın, 10 Tl kar, çay parası :) Sonuçta şahsi düşüncem bu işin "hobi" olduğudur. Riskli olanlara 3 Tl basarım, gelirse 40-60 Tl arası gelir. Bunun fazlasını beklemek, her zaman ama her zaman ihtimali düşürecektir. En mantıklı iddaa, böyle olmalıdır kanımca. 4 maç ile ve "Fazlasını beklemeyerek".

Paraya ihtiyacım olduğunda bu işe sararım, her gün iddaa yaparım ve sonuç tabikide hüsran olur. Bunlardan "Bu şekilde" olacaksa, uzak durulmalı. Paraya ihtiyacı olan adam 3 Tl'de olsa kenara atar. Hiç oynamayanlara söylüyorum, ara sıra hobi olarak belki ama sağdan soldan görüp Her gün oynamak kesinlikle mantıksızdır.

Hikaye diyenler oynamayı bilmiyor heralde.

Şimdi arkadaşım, herşeyde oldugu gibi iddia'da da kaybetmek var. Bunu bir kenara yaz. İddia'da 3 altın kural var bana göre. 1- Kaybetmeyi hazmedebileceksin. 2- Gaza gelmeyeceksin. 3- Risk alacaksın. Risk almazsan olmaz. Öyle gidip Real Madrid'in köy takımıyla yaptıgı maça real madrid basarsan para kazanmayı unut. :) Ha skor tahmini veya gol sayısını tahmin edebilirsin onların oranları güzel oluyor.

Başlangıçta tamamen banko oyna 3 lira bas 3,5 lira bile senin için kar olsun. Baktın maçlardan anlıyosun yakında takiptesin 5-10 lira basar 40-50 lira alırsın en azından adsl paran çıkar yani. :D

Ben iddia oynuyorum ve en gıcık oldugum şey tek golden veya maçtan kuponun yatması. Buna alış. Geçen tek golle 80 lirayı kaçırdım. :D

Sen tek golle veya tek maçla yatmayı hayat felsefesi olarak görmeye başlamışsın zaten, bu da senin neden o işleri hikaye olarak görmediğini açıklar.

Fazla kendinizi kaptırmayın :)

Sen tek golle veya tek maçla yatmayı hayat felsefesi olarak görmeye başlamışsın zaten, bu da senin neden o işleri hikaye olarak görmediğini açıklar.

Fazla kendinizi kaptırmayın :)

Tam mesajımı düzenleyip sana katılacağımı belirtecektim. Öyle tek gol veya maç'dan yatmayı dert etmiyorum etkisi maksimum 10 dakika sürüyor. Ve aynen sana katılıyorum 10 tl kar bile kar'dır. Akşam evde kola-cips ikilisini yaparsınız. :)

Evet bende mesajımda belirttiğim 3 Tl'lik Riskli kuponlarımı o yüzden yırtıyorum malesef...

Kàr, kàrdır. Hele benim gibi hobi olarak yapıyorsanız, para kazanma derdi yoksa, 10 Tl, 20 Tl görmek gayet mutluluk verici olabiliyor :D .

Şunu da unutmamak lazım; "Azı kabullenemeyen, çoğu bulamaz." :)

Dostum "Bu işten para kazanan taraf sen olsaydın, ortada iddia diye bir şey olmazdı".
Parayı kaybeden sizler olduğunuz için yaşamaya devam ediyor bu mendebur.

5 defa oynadım hayatımda, 5'inde de kaybettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı