[İddia] CraftRise şifre email sızdırıyor

xthor10

Centipat
Daha fazla  
Birkaç hafta önce mailime gelen bir şifre sızıntısı uyarısıyla şifremi değiştirmiştim, bugün ise one.google.com üzerinden Dark Web'e sızıntı taramasını yaptım ve bu sızıntının CraftRise kaynaklı olduğunu gördüm, başka kayıt olan arkadaşlar var ise one.google.com üzerinden kontrol etmelerini öneririm.

1698438325681.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç hafta önce mailime gelen bir şifre sızıntısı uyarısıyla şifremi değiştirmiştim, bugün ise one.google.com üzerinden Dark Web'e sızıntı taramasını yaptım ve bu sızıntının kaynaklı olduğunu gördüm, başka kayıt olan arkadaşlar var ise one.google.com üzerinden kontrol etmelerini öneririm.

Eki Görüntüle 1992720

Çoktandır var. Geçen cr oynarken biri DC verdi sonra attı tüm dosyaları bakakaldım.

Birkaç hafta önce mailime gelen bir şifre sızıntısı uyarısıyla şifremi değiştirmiştim, bugün ise one.google.com üzerinden Dark Web'e sızıntı taramasını yaptım ve bu sızıntının CaftRise kaynaklı olduğunu gördüm, başka kayıt olan arkadaşlar var ise one.google.com üzerinden kontrol etmelerini öneririm.

Eki Görüntüle 1992720
Hocam bende güvenli diyor cr şifremi başka hiçbiryerde kullanmıyorum sorun çıkarmı.

Çoktandır var. Geçen cr oynarken biri DC verdi sonra attı tüm dosyaları bakakaldım.

Aynısı oldu bana da. Geçen bir arkadaşla sohbet ediyorduk bir not defteri fotoğrafı attı. Bir arkadaşım daha vardı hesap ismi söyledi bu hesabı bulsana mailini unuttum dedi. CTRL+F yaparak direkt buldu hesabı. Ben de bakakaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı