[İddia] GTA 6 2027'den önce duyurulmayacak

Mesele o değil ticaret politikası gereği GTA 5 ve red Dead milyonlarca dolar kazandirirken 2030'dan önce çıkacağını dusunmuyorum. Aynısını 2017 de bu forumda söyledim 2030 gibi çıkar dedim ve linç yemiştim. Bunlar hayır kurumu değil ticari işletmeler asla yakın zamanda GTA6'yi çıkarmazlar. GTA 5 red Dead tamamen erimesi lazım oda en az 5 yıl sürer tabii ki benim tahminim. Bakalım ne olacak.
Red dead'in online'ı oynanmıyor zaten. GTA 5'de düşüşe geçti yavaş yavaş düşüyor oyuncu sayısı. Bu sene sonunda trailer gelir 2025 gibi de çıkar.

Son düzenleme:
CNN Türk'ü oyun sektörü için ciddi bir haber kaynağı olarak dikkate almak ironik.
Kişisel fikrimce 2023 bitene kadar GTA6 fragmanını göreceğiz, 2025 yazına doğru da çıkış yapar.

Yahu yok mu şu Rockstar denen firmaya sağlam bir rakip?
Şöyle GTA benzeri sağlam bir oyun çıkaracak firma olsa görürüm ben bunları!
Rockstar resmen açık dünya oyunlarının tekeli gibi takılıyor.

Adamların işi açık dünya zaten o firmaya rakip olacak adamında haliyle açık dünya yapması lazım yoksa rakip olamaz.

Piyasada çok fazla açık dünya türünde oyun yapan firma var ama Rockstar kalitesine ulaşabilen yok. Zaten bu yüzden Rockstar tekel ama Rockstar bu kaliteye bir günde ulaşmadı, diğer firmalarda kısa sürede ulaşamaz. Yıllara ihtiyaç var.

Yeni konular

Geri
Yukarı