İddia kuponu 18 altı para çekmek

Yusuf_19

Picopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi bizim burada bir tane bayi var 18 yaş altınada oynatıyor kazandığımızda 1000 TL 2000 TL veriyor fakat ben şimdi kazandığımda 100 bin TL verecek bir kupon yapsam o parayı bana verir mi veya verirse banka bana verir mi dalga geçmeden cevaplarsanız sevinirim.

O bayinin sahibine bağlı ama bence tutarsa babanızı gönderin parayı almaya. Bu arada bu kadar yüklü miktarı veremeyebilir daha büyük bir şubeye gidersinizç

O parayı zaten mecbur bankadan alacaksın, bankanın da sana vereceğini zannetmiyorum. Süreç nasıl isliyor tam bilmiyorum ama zaten yasal değil yaptığın bir de bankadan 100 bin mi alacaksın? İmkansız.

Arkadaşlar şimdi bizim burada bir tane bayi var 18 yaş altınada oynatıyor kazandığımızda 1000 TL 2000 TL veriyor fakat ben şimdi kazandığımda 100 bin TL verecek bir kupon yapsam o parayı bana verir mi veya verirse banka bana verir mi dalga geçmeden cevaplarsanız sevinirim.

O kadar büyük parayı vermez. Belki kendini bir şey zannediyorsa paranın çoğunu kendine alıp azını sana verir. 1000 verdiklerinde bile acaba kaç kazanıyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı