(İddia)Red Dead Redemption 3'ün çıkacağı resmi olarak onaylandı

Oyun onaylandı evet ama henüz ortada GTA 6 bile yokken en az 10 yılı bulur bunun çıkması.

Ayrıca RDR2'nin yazarının bir kaç gün önce şirketten ayrıldığını da belirteyim. Yani RDR2'yi yazan insan RDR3'de olmayacak.

Kaynaklar:
Yalan bilgi olduğu ortaya çıktı bu arada

Hadi çıktı diyelim ne anlatacak? Dutch'ın hikayesini veya ekibin nasıl tanıştığı gibi şeyleri anlatmazsa sarmazki zaten.
Hocam, bu seri her oyunda geçmişe yani vahşi batının altın zamanlarına gidiyor. 1. Oyunda zaten vahşi batı diye birşey kalmamıştı, 2. oyunda ise vahşi batının son dönemiydi, ordan oraya kaçıyorduk. Yeni oyunla birlikte biraz daha geriye gidip kovboyluğu daha iyi yaşayabiliriz diye tahmin ediyorum. Hikâye konusunda da dediğim gibi ileriye gitmezler, yine geçmişten bir hikâye görürüz. Arrhur'un gençlik, çetenin ilk zamanlarını mutlaka görürüz fakat bunu Rdr 1 ile 2 arasında ki köprü gibi düşünün. 2. Oyun da epilouge ile 1. Oyuna nasıl bağlanıyorsa burda da benzer olabilir. Nasıl 2. Oyunun ana karakteri Arthur 1. Oyunun ana karakteri John olmasına rağmen 2. Oyunda Johnu oynuyorsak burda da son kısımda Arrhur'u oynarız. Asıl karakter ise ismi geçmeyen biri olur yine. Hikâye konusunda ise hiçbir fikrim olmasa da Van Der Linde çetesi ile bağlantılı olur ki bir anlamı olsun.

Oyun onaylandı evet ama henüz ortada GTA 6 bile yokken en az 10 yılı bulur bunun çıkması.

Ayrıca RDR2'nin yazarının bir kaç gün önce şirketten ayrıldığını da belirteyim. Yani RDR2'yi yazan insan RDR3'de olmayacak.

Kaynaklar:
Bu arada yanlış duymadıysam RDR2'nin yazarı rockstar games'ten ayrılmıştı. Sanki konusunu açmıştınız değil mi? RDR3'den hiç beklentim yok artık.

Türk oyun haberciliği yine şaşırtmıyor. Özellikle Twitter'da artık para kazanıldığından beri bugün bütün haber sayfaları etkileşim kasmak uğruna paylaşım yaptılar. Yazık gerçekten.

Evet micheal unsworth ayrıldı konusu var Technopat'ta.
Bence GTA 5 rezaleti gibi olacak 😀 bir üst oyun olarak çıkarmalarına rağmen leş gibi bir fiziği var oyunun resmen. Oyundaki o iğrenç araba fiziğinden kusacaktım ve GTA 4'deki fizikleri her zaman istemiştim. GTA 5'e de sahibim ama gram sarmıyor hiç eğlenmiyorum. GTA 4 sırf araba fiziğinden bile oynatıyor kendini. Hikayesini türkçe yama ile yeni oynamaya başladım bitirmeyi hedefliyorum çok sardı şimdiden. RDR3'ün hikayesi nasıl olacak bilemem ama RDR2 gibi olmayacağı kesin.

Ayrıca RDR2'nin yazarının birkaç gün önce şirketten ayrıldığını da belirteyim. Yani RDR2'yi yazan insan RDR3'te olmayacak.

Kaynaklar:

Çıksa iyi olur RDR2'yi 7 kez bitirdim. Çıkarsa onu da 7 kez bitiririz.

Yeni konular

Geri
Yukarı