[İddia] Yeni Counter-Strike oyunu sızmış olabilir

Makaleler
2
Yer
Ankara

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NVIDIA yüzünden yine bir şeyler sızmış gibi gözüküyor fakat resmi açıklama olmadığı için bu haberler şu anlık iddia durumunda.

Yeni oyun değil. Yeni oyun motoru. Güncelleme olarak sunulacak.

Bu kadar net konuşabiliyorsanız kaynağınızın sağlam olması gerekiyor. Bu kadar net konuşmayalım bence.

Oyun şu haliyle bile zaten fazlasıyla oynanıyor. Geçen haftalarda aktif oyuncu rekoru bir kez daha kırıldı. Oyundan ettikleri gelir hala çok yüksek seviyede. Ben yakın zamanda bu güncellemeyi beklemiyorum. En azından tam sürümüyle gelmez. Bir müddet betada kalıp daha sonra çıkış yapacaktır. Gelmesini çok isterim ancak zorunluluk olarak görmüyorum

Bu kadar net konuşabiliyorsanız kaynağınızın sağlam olması gerekiyor. Bu kadar net konuşmayalım bence.

Oyun şu haliyle bile zaten fazlasıyla oynanıyor. Geçen haftalarda aktif oyuncu rekoru bir kez daha kırıldı. Oyundan ettikleri gelir hala çok yüksek seviyede. Ben yakın zamanda bu güncellemeyi beklemiyorum. En azından tam sürümüyle gelmez. Bir müddet betada kalıp daha sonra çıkış yapacaktır. Gelmesini çok isterim ancak zorunluluk olarak görmüyorum
Yukarıda verilen kaynaklarda ve Nvidia Control Panel'indeki kodlarda CS GO Source2 yazıyor hocam. CSGO'nun Source2 güncellemesi uzun zamandır bilinen ve beklenen bir şey.

Oyun dünyasından haberin yok gibi. Yıllardır bu muhabbet ve sızıntılar var. Kendi kafama göre konuşmuyorum. Gidip araştırırsan dediğimin aynısını görürsün zaten.

Oyun dünyasından haberin yok gibi. Yıllardır bu muhabbet ve sızıntılar var. Kendi kafama göre konuşmuyorum. Gidip araştırırsan dediğimin aynısını görürsün zaten.

İnan bana senden daha iyi takip ediyorum bu konuyu. Adamlar şu an zaten para kazanıyor, hala çok yüksek oyuncu sayılarını görüyor. Yıllardır sızıntıların olması bir şeyi değiştirmiyor. Ben zaten kesin şu zamanda gelir veya gelmez diye bir şey demedim. Gelirse de öyle aman aman bir şey beklemiyorum. Bir anda her şeyi geçiremezler. Oturması için bile uzun süre gerekiyor. Arka planda olan olayları bilmiyorum, tam anlamıyla bilmemiz mümkün değil bunlar şirket içi şeyler. Gelmesini ben de istiyorum ancak şu an için çok gerekli görmüyorum.

Geri
Yukarı