Ideapad 3 hafızası artırılabilir mi?

Dosya Ekleri

• B1F10E1B-BBBD-4362-80FB-2BC20F98B058.png
    B1F10E1B-BBBD-4362-80FB-2BC20F98B058.png
    441,5 KB · Görüntüleme: 26
Y

Lenovo 512 GB'ye kadar demiş M.2 için.

Şimdi benim laptopumun 2 slotu var, 1 tanesi 512 SSD destekliyor ve dolu, boş slot ise 1T HDD destekliyor ve boş değil mi?
Yazılımsal olarak bir kısıt varsa bilemem ama donanımsal olarak sınır yok.
Şimdi benim laptopumun 2 slotu var, 1 tanesi 512 SSD destekliyor ve dolu, boş slot ise 1T HDD destekliyor ve boş değil mi?

Son düzenleme:
Y

Evet, bilgisayarının 2 tane depolama girişi var, M.2 Sata girişi ve Sata girişi. M.2 Sata girişin şu anda dolu. Sata girişin boş ve 1 TB'a kadar kapasitesi var, o yuvaya normal HDD veya SSD-HDD yakmak sana ve bütçene kalmış. Eğer içerisine oyun vs. de olacaksa, SSD-HDD daha iyi, yükleme süreleri çok daha kısa olur. Ama yalnızca film, mp3, vb. için kullanacaksan, HDD al geç, ekstra masrafa gerek yok.

Evet, bilgisayarının 2 tane depolama girişi var, M.2 SATA girişi ve SATA girişi. M.2 SATA girişin şu anda dolu. SATA girişin boş ve 1 TB'a kadar kapasitesi var, o yuvaya normal HDD veya SSD-HDD yakmak sana ve bütçene kalmış. Eğer içerisine oyun vs. de olacaksa, SSD-HDD daha iyi, yükleme süreleri çok daha kısa olur. Ama yalnızca film, MP3, vb. için kullanacaksan, HDD al geç, ekstra masrafa gerek yok.

Herhangi bir 1T HDD alıp takabiliyor muyum laptoplar için yoksa model falan lazım mı?

Geri
Yukarı