Ideapad 3 nasıldır?

Bütçe
21000

DreaT

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün 21000 TL'ye laptop satın aldım. Özellikleri; Ryzen 7 5800H, 16 GB DDR 4 RAM, NVIDIA GeForce RTX 3060 6 GB,'ı 512 GB M.2 SSD. Araştırdım bu özelliklerde MSI Monster'lar daha pahalı 40000-50000 civarında değişiyor sence iyi mi yaptım? Oyun hem de after efects render edit Photoshop Kali Linux gibi uygulamalar için aldım sence iyi mi yaptım? Pahalı mı bilemiyorum değerli yorumlarınızı bekliyorum iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi yaptınız da o ssd yetmez kimseye hocam. After effect nasıl sömürüyor sizde biliyorsunuz yayına ya 2 TB HDD yada sad takın derim.

Ideapad Gaming 3 gayet iyidir bende var 10 aydır hiç sıkıntı görmedim şarj azalması problemi yaşamazsan hiç sıkıntısı yok ben yaşamadım ama daha önce yaşayan çok gördüm bu arada sisteminiz iyi fakat ileride SSD takviyesi iyi olur.

Ideapad Gaming 3 gayet iyidir bende var 10 aydır hiç sıkıntı görmedim şarj azalması problemi yaşamazsan hiç sıkıntısı yok ben yaşamadım ama daha önce yaşayan çok gördüm bu arada sisteminiz iyi fakat ileride SSD takviyesi iyi olur.
Değerli yorumlarınız için teşekkürler fiyat nasıl sence iyimi doları şuan piyasayida göz önünde bulundurursak?

Biraz pahalı bence daha iyi fiyata bulunabilirdi.
Fiziksel mağazadan mı aldınız.
Hocam fiyatlar bu internet sende araştırdım özellikler düştük e fiyatda düşüyor 8 GB ram ryzen 5 de vardı fiyat da ona göre oynuyor monster lar Asus tuflarda da aynı daha pahalı geldi bilemiyorum Media Markt den aldım freedos değil Windows 11 yüklü kurulumlar kapali kutu yapıldı

Geri
Yukarı