Ideapad 320-15ıkb ethernet girişi kırıldı

furkisson

Centipat
Arkadaşlar merhaba Lenovo Ideapad 320-15ıkb laptopumda ethernet kablosu takılıyken ayağım kabloya takıldı ve bilgisayarın ethernet girişindeki tırnaklar kırıldı, hiçbir şekilde kabloyu okumuyor doğal olarak.

Tamiri mümkün müdür, parçasını bulamadım. SSD taktığım için ve macununu yeniletmek için içini açtığım için servisin ücretli tamir için bile kabul edeceğini sanmıyorum.
Bilgisi olan varsa, yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden
IMG-20191208-WA0052.jpg
IMG-20191208-WA0044.jpg

İdareten Ethernet to USB dönüştürücü alabilirsin. Soket para değil işçilik için 50-100 alırlar.

İdareten Ethernet to USB dönüştürücü alabilirsin. Soket para değil işçilik için 50-100 alırlar.
Valla benim bilgisayarımda iki tane usb girişi var biri klavye biri mouse şu an, o halde çoklayıcı usbli+ethernetli almam gerekiyor sanırım 10/100/1000 ethernet olan ve ortalama 3-4 tane usb 3.0lı versiyonlar 150-200₺ bandında
Ben soket değişimiyle daha ucuza hallederim diyordum ama aynı kapıya çıkacak sanırım

Valla benim bilgisayarımda iki tane usb girişi var biri klavye biri mouse şu an, o halde çoklayıcı usbli+ethernetli almam gerekiyor sanırım 10/100/1000 ethernet olan ve ortalama 3-4 tane usb 3.0lı versiyonlar 150-200₺ bandında
Ben soket değişimiyle daha ucuza hallederim diyordum ama aynı kapıya çıkacak sanırım
USB 3.0 almana gerek yok. 20 lira dönüştürücü 20 lira çoklayıcı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı