Çözüldü Ideapad 320 HD Sentinel Programı Sağlığı Farklı Gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Daha fazla  
Herkese merhaba. Başlıkta belirttiğim model dizüstü bilgisayarıma HDD Sentinel programını yükledim. İlk yüklediğimde disk sağlığını %19 gösteriyordu. Sonra birkaç gün boyunca %19'da kaldı. Sonra tekrar programla HDD'yi taradığımda birden %7'lere düştü. Programa göre HDD'min sağlığı kritikmiş, (mavi ekran hatası, ani sistem çökmesi gibi sorunlar) sık olurmuş. İki ay önce bir kere mavi ekran hatası aldım. O zaman program yüklü değildi. Ama şu an için HDD'de hiçbir sorun yok. Ne mavi ekran hatası, ne sistem çökmesi, ne de okuma yazmada sorun, veri kaybı gibi sorunları hiç yaşamıyorum.

Sorum şu: Bu program yanlış çalışıyor olabilir mi? Çünkü dediği sorunların şu an hiçbirini yaşamıyorum ve programın yanıltıcı olduğunu düşünüyorum. Bu program hakkında bilgisi olan cevap verirse sevinirim.

Düzenleme: HDD sorunluymuş, programda bir hata yok. Mavi ekran hataları arttı. Yeni SSD ile değiştirdiğim zaman sorun çözüldü.

Dosya Ekleri

• Ekran jjjAlıntısı.PNG
    Ekran jjjAlıntısı.PNG
    38,6 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı