IdeaPad Gaming 3 16ARH7 nasıl?

Reis sana bir şey sorayım bu Huawei laptopları beğeniyorum tasarım, ekran ve şarj süresi bakımından ama grafik kartları yok sence onlar işimi görür mü?

Huawei alternatifi olarak ufak ekranı ve pili güzel ve işlemcisi de iyi bir laptop dahili grafik birimi el konsolu Steam Deck ile aynı o yüzden oyun dışı basit tasarım vs de yaparsın AV1 video izleme imakanın da var. Normalde bu fiyat bunun için çok uygun kaçırma derim.

Huawei alternatifi olarak ufak ekranı ve pili güzel ve işlemcisi de iyi bir laptop dahili grafik birimi el konsolu Steam Deck ile aynı o yüzden oyun dışı basit tasarım vs de yaparsın AV1 video izleme imakanın da var. Normalde bu fiyat bunun için çok uygun kaçırma derim.

Gayet güzel bir tercih olur. Eğer ekran boyutu takıntın yoksa kesinlikle mükemmel bir cihaz olur senin için.

Bu fiyat bandında 4050 başka model de yok. Bunu tavsiye edermisiniz? Piyasadaki oyunları rahatlıkla oynayabilir mi?Bir arkadaş tavsiye istedi fakat 3050 ve 3050ti aldırmak istemiyorum. 4050 tarafında rn uygun bu ürün çıkıyor.

Hocam bunda ekra kartı watt değeri ne MUX var mı?

85W ekran kartı
120 Hz 250 nit IPS ekran
8x2 4800MHz DDR5 RAM
MUX'u bilmiyorum ama benim için pek önemli değil Online oyunlarda etki ediyor AAA oyunlarda aynı sonuç var zaten bu paraya MUX Switch olan 3060 bile almam ki yok.
Bu fiyat bandında 4050 başka model de yok. Bunu tavsiye edermisiniz? Piyasadaki oyunları rahatlıkla oynayabilir mi?Bir arkadaş tavsiye istedi fakat 3050 ve 3050ti aldırmak istemiyorum. 4050 tarafında rn uygun bu ürün çıkıyor.
oynatır hocam dlss 3 ile yüksek fps de oynatamayacağı oyun yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

85W ekran kartı.
120 Hz 250 nit IPS ekran.
8x2 4800MHz DDR5 RAM.
MUX'u bilmiyorum ama benim için pek önemli değil Online oyunlarda etki ediyor AAA oyunlarda aynı sonuç var zaten bu paraya MUX Switch olan 3060 bile almam ki yok.

Oynatır hocam DLSS 3 ile yüksek FPS de oynatamayacağı oyun yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunumu almalıyım Acer Nitro 5 4050 mi sizce.

Geri
Yukarı