IdeaPad Gaming 3 82K200T4TX laptop alınır mı?

Gülümseten kasım fırsatı var diye Amazon güvenilirdir.

Tamamdir şimdi Teknosa'ya gidiyorum orada yoksa internetten alacağım. Teşekkürler bütün cevaplar için.

Hocam Teknosa'ya sordum şimdi aynı Laptop 40.000TL. Teknosa fiyatının böyle olduğunu söylediler o halde ben internette nereden alıyorum laptopu? Anlam veremedim açıkçası 13 bin TL'lik bir fark.

Son düzenleme:
Tamamdir şimdi Teknosa'ya gidiyorum orada yoksa internetten alacağım. Teşekkürler bütün cevaplar için.

Hocam Teknosa'ya sordum şimdi aynı laptop 40.000TL. Teknosa fiyatının böyle olduğunu söylediler o halde ben internette nereden alıyorum laptopu? Anlam veremedim açıkçası 13 bin TL'lik bir fark.

Amazon'dan alın bence 8 GB RAM alıp takmak kolaydır muhtemelen ayrıca 1TB SSD var amazondakinde. Ayrıca forumda çoğu kişi Amazon'u öneriyor.

Amazon'dan alın bence 8 GB RAM alıp takmak kolaydır muhtemelen ayrıca 1TB SSD var amazondakinde. Ayrıca forumda çoğu kişi Amazon'u öneriyor.

Evet bende Amazon'dan çok kez alışveriş yaptım sorun yaşamadım. Ama mağazadan alınca sorun çıkma ihtimaline karşın iletişim kurmak daha kolay olur diye düşündüm. Tabii 13K farka değmez :) Amazon'dan alacağım bugün.

Yeni konular

Geri
Yukarı