IdeaPad Gaming 3 82S900ETTx laptopta pil çok hızlı bitiyor

KemalT27

Hectopat
Lenovo IdeaPad Gaming 3 82S900ETTx i5 12500H RTX 3050 Ti bir bilgisayarım var ve oyun oynarken şarja takılı olmasına rağmen şarjı azalıyordu.
Sonra şarjdan çıkarıp internette gezinirken şarjının aşırı derecede hızlı bittiğini fark ettim, %80 civarındayken dengeli güç modunda 45 dk kalan süre diyordu.
Ürünün yorumlarında oyunlarda dahi 2 saat performans verdiğini görünce buraya konu açmaya karar verdim.

Bilgisayarı alalı daha 2 hafta bile olmadı ve Vantage uygulamasında pille ilgili bir sıkıntı gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo IdeaPad Gaming 3 82S900ETTx i5 12500H RTX 3050 Ti bir bilgisayarım var ve oyun oynarken şarja takılı olmasına rağmen şarjı azalıyordu.
Sonra şarjdan çıkarıp internette gezinirken şarjının aşırı derecede hızlı bittiğini fark ettim, %80 civarındayken dengeli güç modunda 45 dk kalan süre diyordu.
Ürünün yorumlarında oyunlarda dahi 2 saat performans verdiğini görünce buraya konu açmaya karar verdim.

Bilgisayarı alalı daha 2 hafta bile olmadı ve vantage uygulamasında pille ilgili bir sıkıntı gözükmüyor.

Ürünü garantiye göndermenizi öneririm pil arızasını daha öncesinde 3050 Ti Lenovo sahibi bir arkadaşımda söylemişti bende de 3060'lı model var fakat öyle bir sorun yok garanti ile halletmişlerdi onun laptopunu.

Bilgisayarı alalı daha 2 hafta bile olmadı ve Vantage uygulamasında pille ilgili bir sıkıntı gözükmüyor.
Aynı model var oyun oynarken şarj gitmiyor ama şarj da değilken şarjnın hızlı bittiği bende de oluyor ama alan çoğu kişi de oluyor bu olay bilmiyorum, ama Gaming laptop diye normaldir diye düşünüyorum.

Aynı model var oyun oynarken şarj gitmiyor ama şarj da değilken şarjnın hızlı bittiği bende de oluyor ama alan çoğu kişi de oluyor bu olay bilmiyorum, ama Gaming laptop diye normaldir diye düşünüyorum.

Ama benimki anormal bir şekilde hızlı bitiyor normalde oyun esnasında 2 saat götürmesi gerekken normal kullanımda 2 saat götürmüyor ayrıca oyun oynarken şarj esnasında şarjının düşmesi ayrı bir olay muhtemelen garantiye gönderirim.

Yanlış anlamadıysam oyunu batarya kullanırken oynuyorsunuz. 45 dakika bile götürmesi iyi bu durumda . Bataryada oyun oynanmaz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı