Stardew Valley açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Kadir103

Zeptopat
Daha fazla  
Process Monitor Rapor Linki
https://drive.google.com/file/d/1zeTPYdmIskggujT6InEuPZl1itJ0CMMb/view?usp=sharing
RAM
4GB
Ekran kartı
Mobile İntel 4 Series Express Chipset Family
Anakart
Samsung R510/P510
İşlemci
İntel Pentium Dual CPUT3400 2.16GHz
Oyunu çalıştırmaya çalıştığımda hiçbir tepki vermiyor. Görev Yöneticisi'nden baktığımda askıya alındı yazısı çıkıp kendini kapatıyor. Oyun format atmadan önce sorunsuz çalışıyordu. Format sonrası tüm Update'leri yaptım ve C++ sürümlerinin tamamını kurdum. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Saveleri kaydettiğinden emin olup direkt oyunun kurulu olduğu yerden silip dene birde.

Birde SMAPI kullanıyorsanız silip tekrar yükleyin. SMAPI kurmak için indirdiğiniz dosyadan silebiliyorsunuz da.
Herhenagi bir mod kurulu değil. Oyunu hiç açamadığım için herhangi bir save dosyası da yok. Eksik veya güncel olmayan birkaç yazılımdan kaynaklanıyor muhtemelen sorun fakat o yazılımların ne olduğunu bulamadım.

Herhenagi bir mod kurulu değil. Oyunu hiç açamadığım için herhangi bir save dosyası da yok. Eksik veya güncel olmayan birkaç yazılımdan kaynaklanıyor muhtemelen sorun fakat o yazılımların ne olduğunu bulamadım.
DirectX falan güncelle. Driverler güncel değilse onları da güncelle. Onlar da olmazsa SMAPI kur SMAPI ile gir genelde SMAPI böyle sorunları çözüyor.

DirectX falan güncelle. Driverler güncel değilse onları da güncelle. Onlar da olmazsa SMAPI kur SMAPI ile gir genelde SMAPI böyle sorunları çözüyor.
Smapi kurunca açıldı fakat oyuna başladıktan 3-4 dakika sonra oyun oynanmayacak derecede kasmaya başlıyor. Sesler birbirine giriyor. İnternetten bakıp görev yöneticisinden önceliği arttırmayı falan denedim fakat işe yaramadı.

Oyunu çalıştırmaya çalıştığımda hiçbir tepki vermiyor. Görev Yöneticisi'nden baktığımda askıya alındı yazısı çıkıp kendini kapatıyor. Oyun format atmadan önce sorunsuz çalışıyordu. Format sonrası tüm Update'leri yaptım ve C++ sürümlerinin tamamını kurdum. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Hata raporunu inceleyip sorunun neyden kaynaklandığını söyleyebilecek var mı bütün gün bununla uğraştım fakat hiçbir çözüm yolu işe yaramadı maalesef.

Save dosyalarınızın yedeğini alıp temiz kurulum yapın hocam. Veya save dosyalarınızı yedekledikten sonra Microsoft Store üzerinden 50TL'ye oyunu satın alabilirsiniz. Multiplayer gibi özelliklere de erişiminiz olur.

Ben bu megathreadi çözemedim ya..😕

Son düzenleyen: Moderatör:
Save dosyalarınızın yedeğini alıp temiz kurulum yapın hocam. Veya save dosyalarınızı yedekledikten sonra Microsoft Store üzerinden 50TL'ye oyunu satın alabilirsiniz. Multiplayer gibi özelliklere de erişiminiz olur.
Oyun hiç açılmadığı için save dosyam falan yok. Oyun açılıp düzgün bir şekilde çalışırsa oyunu satın almayı düşünüyorum bende. Fakat denediğim çözüm yöntemlerinin hiçbiri işe yaramadı.

Oyun hiç açılmadığı için save dosyam falan yok. Oyun açılıp düzgün bir şekilde çalışırsa oyunu satın almayı düşünüyorum bende. Fakat denediğim çözüm yöntemlerinin hiçbiri işe yaramadı.
Daha önceden oynadığınız kayıtlı oyununuz varsa onları yedeklemenizi söyledim. Tekrar kurulum yapmanızdan başka bir şey öneremem.

Yeni konular

Geri
Yukarı