Ideapad Gaming 3 82SC0062TX alınır mı?

Daxos

Hectopat
Lenovo Ideapad Gaming 3 Ryzen 5 6600H, RTX3050 Ti versiyonu alınır mı? SSD konusunda zayıf diye duymuştum. Bu fiyat bandında alınabilecek başka bir laptop öneriniz var mı?

Ürün fiyatı 20k benim de bütçem bunun üstüne çok çıkamaz. Muhtemelen HP Victus önereceksiniz ama birçok problemi var. Bir süre kullanıp sattım ve pek beğenmiyorum.

Ne gibi problemi var? Size sorunlu model gelmiştir belki.

Öncelikle ekran sallanma problemini hiç sevmemiştim. Onun dışında muhtemelen benim ürünüm ile kaynaklı kasma problemleri yaşadım. Kısacası HP ürünü tercih etmek gibi bir niyetim yok ama kesin konuşmak istemiyorum.

Ekran sallanma problemi konusunda haklısınız fakat diğeri sizle alakalı. Ideapad veya daha uyguna bu tercih edilebilir illa HP istemiyorsanız.

Ekran sallanma problemi konusunda haklısınız fakat diğeri sizle alakalı. Ideapad veya daha uyguna bu tercih edilebilir illa HP istemiyorsanız.

Çizim işleri ile uğraşıyorum ve bu modelin ekranının iyi olmadığını duymuştum. Ama değerlendirmeye alacağım.

Çizim işleri ile uğraşıyorum ve bu modelin ekranının iyi olmadığını duymuştum. Ama değerlendirmeye alacağım.

O zaman Ideapad tercih edebilirsiniz, çok daha iyi panele sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı