IdeaPad Gaming 3 alınır mı?

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
Selam linkte attığım laptop nasıldır?
Daha çok ders odaklı kullanacağım oyun olarak da genellikle laptop üzerinden eski oyunları oynuyorum o yüzden 3050 sorun çıkarmaz bana CoD Warzone vs de 60FPS verse yeterli evde zaten konsol üzerinden oynuyorum burada çok nadir oynarım.
Tasarım ve sessizlik açısından bu model Acer'lerden daha başarılı geliyor bana siz ne dersiniz?

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 Intel i5-12450H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6"FHD onyx grey FreeDOS taşınabilir bilgisayar.

Attığım laptoptan farkı ne hocam almışken 3050 6 GB versiyonunu da alabilirim beyaz rengi var Hepsiburada'da.
İşlemci daha güçlü, DDR5 RAM destekliyor, İşlemcini Dahili GPU' su da haliyle daha güçlü, Benzer panaller hatta aynı sayılır özellik olarak sadece Victus 16.1 inç Lenovo ise 15.6 inç.
lenovo artı tarafı ekran kartı 85w, Victus 75w.

İşlemci konusunda Victus bir tık önde, Ekran kartında da Leonva diyebiliriz bana sorarsan ahım şahım iki detayda fark yaratmaz.
Ekranı bir tık büyük ve DDR5 desteği olmasından dolayı Victus kafama yatıyor gerçi şuanda DDR5 fark yaratacak bişey sayılmaz ama ileriye dönük tercih edilir.

Birde Victus' un tasarımı beğeniyorum böyle keskin hatlara sahip kaslı bir erkeği andırıyor yani karizmatik neyse muhabbet Recep ivedikteki Kamyon muhabbetine gidecek bu kadar yeterli.

Son düzenleme:
Selam linkte attığım laptop nasıldır?
Daha çok ders odaklı kullanacağım oyun olarak da genellikle laptop üzerinden eski oyunları oynuyorum o yüzden 3050 sorun çıkarmaz bana CoD Warzone vs de 60FPS verse yeterli evde zaten konsol üzerinden oynuyorum burada çok nadir oynarım.
Tasarım ve sessizlik açısından bu model Acer'lerden daha başarılı geliyor bana siz ne dersiniz?

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 Intel i5-12450H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6"FHD onyx grey FreeDOS taşınabilir bilgisayar.
Aynı modelin amd işlemcilisini kullandım gayet sessiz ve serin çalışıyor.

İşlemci daha güçlü, DDR5 RAM destekliyor, işlemcini dahili GPU'su da haliyle daha güçlü, benzer panaller hatta aynı sayılır özellik olarak sadece Victus 16.1 inç Lenovo ise 15.6 inç.
Lenovo artı tarafı ekran kartı 85W, Victus 75W.

İşlemci konusunda Victus bir tık önde, ekran kartında da leonva diyebiliriz bana sorarsan ahım şahım iki detayda fark yaratmaz.
Ekranı bir tık büyük ve DDR5 desteği olmasından dolayı Victus kafama yatıyor gerçi şu anda DDR5 fark yaratacak bir şey sayılmaz ama ileriye dönük tercih edilir.

Bir de Victus'un tasarımı beğeniyorum böyle keskin hatlara sahip kaslı bir erkeği andırıyor yani karizmatik neyse muhabbet Recep ivedikteki kamyon muhabbetine gidecek bu kadar yeterli.

:D
Hocam açıkçası ben bir sene falan kullanacağım benim için tek farkı sessiz ve rahat çalışması tasarım tarafında Lenovo daha çok hoşuma gitti tavsiyenize dikkat edeceğim yine de.

Aynı modelin AMD işlemcilisini kullandım gayet sessiz ve serin çalışıyor.

Benim için en önemli durum hocam dışarıda kullanırken fan sesi Acer laptop kullandığım zaman çok sorun yaşatmıştı bana çünkü onun haricinde bir sorun yaşadınız mı hiç cihazda?

Aynı cihazı kullanıyorum dengeli modda oyun oynasanız bile fan sesi belirli düzeyi geçmiyor. Performansa alırsanız fan sesi baya artıyor.
ben amazon indirimlerinde almıştım ama sanırım şuan en uyguna trendyolda var

Geri
Yukarı