Ideapad Gaming 3 alınır mı?

lm30

Yoctopat
Daha fazla  
Oyun amaçlı kullanacağım PUBG Mobile de FHD kalitelerde kama ve ısınma yaşar mıyım?
Alınabilir gibi duruyor.

Oyun amaçlı kullanacağım PUBG Mobile de FHD kalitelerde kama ve ısınma yaşar mıyım?

Yaşamazsınız butceniz artarsa bunu almanızı öneririm Monster Tulpar T5 V20.3 i7-11800H 16 GB 500 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ekstra olarak şunu da alabilirsiniz indirimde şu an LENOVO 82K200JYTX/Idepad Gaming 3/Ryzen 5-5600H/8GB RAM/512GB SSD/6GB RTX3060/15.6"/Win 11 Laptop Siyah

Hocam monster de kararsız kaldım bazı yorumlarda kasa sıkıntısı ve ısınması sorunu olduğunu söylüyorlar doğru mu sizce alınır mı?

Hocam Monster de kararsız kaldım bazı yorumlarda kasa sıkıntısı ve ısınması sorunu olduğunu söylüyorlar doğru mu sizce alınır mı?

Hocam tongfang kasa o model soğutması bir tık arada kalan bir model fakat yeterli bir soğutması var sıkıntı cikarcagini sanmiyorum.

@revivality @499337 hocalarim o modeli kullaniyordu galiba sorunuz varsa sorabilirsiniz

Son düzenleme:
Hocam kusura bakmayın çok soru soruyorum o zaman Ideapad Gaming 3 yerine Monster almayı düşünüyorum.

Kendim 1 yıldır T7 20.3 kullanıyorum. Dünde kardeşime T5 20.3 aldım. İkisi de tangfang kasa T5 20.3'ün dün kurulumunu yaptım sıcaklık değerleri T7 20.3'e göre 2-3 derece daha fazla sadece T7 de maksimum 80 aldığım AAA oyunda T5 de CPU 80-85 aralarında geziyor. GPU 75-78 civarı her iki modelde de. İşlemcinin bir tık fazla sıcak olmasını 11. nesil ve 8 çekirdek olmasına ya da soğutucu yoktu altında ondan kaynaklıda olabilir diye yorumladım.

Kendim 1 yıldır T7 20.3 kullanıyorum. Dünde kardeşime T5 20.3 aldım. İkisi de tangfang kasa T5 20.3'ün dün kurulumunu yaptım sıcaklık değerleri T7 20.3'e göre 2-3 derece daha fazla sadece T7 de maksimum 80 aldığım AAA oyunda T5 de CPU 80-85 aralarında geziyor. GPU 75-78 civarı her iki modelde de. İşlemcinin bir tık fazla sıcak olmasını 11. nesil ve 8 çekirdek olmasına ya da soğutucu yoktu altında ondan kaynaklıda olabilir diye yorumladım.
Bilginiz için teşekkür ediyorum.
Hangi oyunları oynuyorsunuz ögrenebilirmiyim

Geri
Yukarı