IdeaPad Gaming 3 AMD Ryzen 7 4800H GTX1650 Ti 8890 TL

technope

Hectopat
Dolar bir nebze daha düşükken Hepsiburada 8700 TL civarından satmıştı Mayıs ayında. Şimdi yine indirim yapmış.

Şuanki piyasada bence güzel fiyat. Zira normalde 9500 lira civarından başlıyordu en ucuz.

1625172882312.png

Yılbaşında 8000 lira civarındaydı. Malesef döviz yerinde durmadığı için fiyatlar bu şekilde.

Güzel bilgisayar, alınır bu fiyata.

Forumda @Blera gibilere ceza verilmeli. Her konuya gülücük atıyorlar, faydalı yaptıkları hiçbir şey yok. Madem gülücük atacak kadar komik, paylaş alternatif daha iyi bir ürün herkes faydalansın.

Son düzenleme:
Forumda @Blera gibi trollere ceza verilmeli. Her konuya gülücük atıyorlar, faydalı yaptıkları hiçbir şey yok. Madem gülücük atacak kadar komik, paylaş alternatif daha iyi bir ürün herkes faydalansın.
Ben gülücüğü ülkenin geldiği duruma attım size atmadım yani alınır bence bu fiyata niye atarlandınız ki? Bize de atanlar çok oldu bir şey demedik, atarlanmadık. İnsanın neye niçin gülücük attığını hemen nasıl anlayabiliyorsunuz ayrıca?

Forumda @Blera gibi trollere ceza verilmeli. Her konuya gülücük atıyorlar, faydalı yaptıkları hiçbir şey yok. Madem gülücük atacak kadar komik, paylaş alternatif daha iyi bir ürün herkes faydalansın.

Sana komik gelmeyen şey ona komik gelebilir.

Ben gülücüğü ülkenin geldiği duruma attım size atmadım yani alınır bence bu fiyata niye atarlandınız ki? Bize de atanlar çok oldu bir şey demedik, atarlanmadık. İnsanın neye niçin gülücük attığını hemen nasıl anlayabiliyorsunuz ayrıca?
Ülkenin geldiği durumun herkes farkında. Faydalı konulara sürekli gülücük atıp sabote etmeye çalışan tipler var. Burada paylaşılan şey ülkenin durumu değil indirim olduğu için gülücük atılınca doğal olarak yanlış anlaşılıyor.

Ülkenin geldiği durumun herkes farkında. Faydalı konulara sürekli gülücük atıp sabote etmeye çalışan tipler var. Burada paylaşılan şey ülkenin durumu değil indirim olduğu için gülücük atılınca doğal olarak yanlış anlaşılıyor.
Hocam size tavsiyem biraz daha sakin ve anlayışlı olmanız. Size de hak veriyorum yani böyle bir şeyin altına gülücük atılınca insan sinirlenebilir ama yine de sakin olun :D

Geri
Yukarı