Ideapad Gaming 3 D tuşu tutukluk yapıyor

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Kullandığım laptopta tek bu tuş tutukluk yapıyor bazen basmıyor kendi başıma düzeltmeyi denesem bir şey olur mu? Birkaç video izledim kolay gözüküyor yapması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yapılacağını bilmiyorum ancak olası bir sorunda tuş takımının tamamen değişeceğini unutmayın. Çünkü tek tuş değiştirilmiyor.

Altındaki plastik kırılmış olabilir hocam, tek tuş satan yerler var ama yurt dışı olduğu için pahalıya geliyor, kullanmadığınız veya az kullandığınız aynı tipteki bir tuşla değiştirebilirsiniz. Sökerken çok zorlamayın nasıl söktüğünü iyi izleyin.

Altındaki plastik kırılmış olabilir hocam, tek tuş satan yerler var ama yurt dışı olduğu için pahalıya geliyor, kullanmadığınız veya az kullandığınız aynı tipteki bir tuşla değiştirebilirsiniz. Sökerken çok zorlamayın nasıl söktüğünü iyi izleyin.
hocam söktüm de çok omplike bir yapı kullanmışlar napıcam şimdi?
Hocam böyle ama şimdi ne yapicam bilmiyorum.

Hocam böyle ama şimdi ne yapicam bilmiyorum.
Hocam izlediğiniz videoda nasıl takılacağı da gösteriyordur. Eğer hiç yapamayacak gibiyseniz güvendiğiniz bir bilgisayar tamircisine götürün maalesef uzaktan bir şey yapamayız. Referans olması açısından yine başka bir video ekleyeyim ama iş sizde bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı