Ideapad Gaming 3 için ideal soğutucu önerisi

zazelvesta

Hectopat
Yer
Shanghai
Daha fazla  
Meslek
Business Person
Merhaba arkadaşlar.
Ideapad Gaming 3 alacagim ve yaninda sogutucu ariyorum. Önerebileceğiniz bir sogutucu var midir?

Alacagim model R7 4800H - GTX 1650 - 16 GB RAM - 512SSD

Aynı laptopa sahibim, şu soğutucuyu kullanıyorum gayet memnunum.

Hocam peki laptoptan memnun musunuz? Oynadığınız oyunları ve FPS değerlerini benimle paylaşır mısınız?

Hocam peki laptoptan memnun musunuz? Oynadığınız oyunları ve FPS değerlerini benimle paylaşır mısınız?
Laptoptan memnunum, oynadığım oyunlarda sıcaklık ve FPS değerleri şu şekilde: (soğutucu ile birlikte)

-VALORANT: En yüksek ayarlar - 120-180 (ortalama 140) FPS, işlemci 75-85 Derece, Ekran kartı ortalama 70 derece.

-ETS 2: En yüksek ayarlar ve %200 ölçekleme, 70-90 FPS, işlemci 75-80 Derece, Ekran kartı ortalama 70 derece.

Laptoptan memnunum, oynadığım oyunlarda sıcaklık ve FPS değerleri şu şekilde: (soğutucu ile birlikte)

-VALORANT: En yüksek ayarlar - 120-180 (ortalama 140) FPS, işlemci 75-85 Derece, Ekran kartı ortalama 70 derece.

-ETS 2: En yüksek ayarlar ve %200 ölçekleme, 70-90 FPS, işlemci 75-80 Derece, Ekran kartı ortalama 70 derece.
Çok çok teşekkür ederim 🙏
Valorant oynuyor olmanız benim için iyi oldu :)
Öğrenmek istediğim oydu. En düşük ayarları da merak ediyorum ama.
Laptopu aldıktan sonra neler kurduğunuzunsöyleyebilir misiniz? ve performans artırmak için ne önerirsiniz hocam?

Geri
Yukarı